Quincy/Waterville@YMCA

07/08/09 - 07/08/09

Short Course Yards

Meet Results


Ev# 1 GIRLS 8&UN 100 MEDLEY RELAY Ev# 2 BOYS 8&UN 100 MEDLEY RELAY
Ev# 3 GIRLS 9-10 100 MEDLEY RELAY Ev# 4 BOYS 9-10 100 MEDLEY RELAY
Ev# 5 GIRLS 11-12 100 MEDLEY RELAY Ev# 6 BOYS 11-12 100 MEDLEY RELAY
Ev# 7 GIRLS 13-14 200 MEDLEY RELAY Ev# 8 BOYS 13-14 200 MEDLEY RELAY
Ev# 9 GIRLS 15-18 200 MEDLEY RELAY Ev# 10 BOYS 15-18 200 MEDLEY RELAY
Ev# 11 GIRLS 8&UN 25 BACKSTROKE Ev# 12 BOYS 8&UN 25 BACKSTROKE
Ev# 13 GIRLS 9-10 50 BACKSTROKE Ev# 14 BOYS 9-10 50 BACKSTROKE
Ev# 15 GIRLS 11-12 50 BACKSTROKE Ev# 16 BOYS 11-12 50 BACKSTROKE
Ev# 17 GIRLS 13-14 50 BACKSTROKE Ev# 18 BOYS 13-14 50 BACKSTROKE
Ev# 19 GIRLS 15-18 50 BACKSTROKE Ev# 20 BOYS 15-18 50 BACKSTROKE
Ev# 21 GIRLS 8&UN 100 INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 22 BOYS 8&UN 100 INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 23 GIRLS 9-10 100 INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 24 BOYS 9-10 100 INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 25 GIRLS 11-12 100 INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 26 BOYS 11-12 100 INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 27 GIRLS 13-14 100 INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 28 BOYS 13-14 100 INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 29 GIRLS 15-18 100 INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 30 BOYS 15-18 100 INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 31 GIRLS 8&UN 25 BREASTSTROKE Ev# 32 BOYS 8&UN 25 BREASTSTROKE
Ev# 33 GIRLS 9-10 50 BREASTSTROKE Ev# 34 BOYS 9-10 50 BREASTSTROKE
Ev# 35 GIRLS 11-12 50 BREASTSTROKE Ev# 36 BOYS 11-12 50 BREASTSTROKE
Ev# 37 GIRLS 13-14 50 BREASTSTROKE Ev# 38 BOYS 13-14 50 BREASTSTROKE
Ev# 39 GIRLS 15-18 50 BREASTSTROKE Ev# 40 BOYS 15-18 50 BREASTSTROKE
Ev# 41 GIRLS 8&UN 50 FREESTYLE Ev# 42 BOYS 8&UN 50 FREESTYLE
Ev# 43 GIRLS 9-10 100 FREESTYLE Ev# 44 BOYS 9-10 100 FREESTYLE
Ev# 45 GIRLS 11-12 100 FREESTYLE Ev# 46 BOYS 11-12 100 FREESTYLE
Ev# 47 GIRLS 13-14 100 FREESTYLE Ev# 48 BOYS 13-14 100 FREESTYLE
Ev# 49 GIRLS 15-18 100 FREESTYLE Ev# 50 BOYS 15-18 100 FREESTYLE
Ev# 51 GIRLS 8&UN 25 BUTTERFLY Ev# 52 BOYS 8&UN 25 BUTTERFLY
Ev# 53 GIRLS 9-10 50 BUTTERFLY Ev# 54 BOYS 9-10 50 BUTTERFLY
Ev# 55 GIRLS 11-12 50 BUTTERFLY Ev# 56 BOYS 11-12 50 BUTTERFLY
Ev# 57 GIRLS 13-14 50 BUTTERFLY Ev# 58 BOYS 13-14 50 BUTTERFLY
Ev# 59 GIRLS 15-18 50 BUTTERFLY Ev# 60 BOYS 15-18 50 BUTTERFLY
Ev# 61 GIRLS 8&UN 25 FREESTYLE Ev# 62 BOYS 8&UN 25 FREESTYLE
Ev# 63 GIRLS 9-10 50 FREESTYLE Ev# 64 BOYS 9-10 50 FREESTYLE
Ev# 65 GIRLS 11-12 50 FREESTYLE Ev# 66 BOYS 11-12 50 FREESTYLE
Ev# 67 GIRLS 13-14 50 FREESTYLE Ev# 68 BOYS 13-14 50 FREESTYLE
Ev# 69 GIRLS 15-18 50 FREESTYLE Ev# 70 BOYS 15-18 50 FREESTYLE
Ev# 71 GIRLS 8&UN 100 FREESTYLE RELAY Ev# 72 BOYS 8&UN 100 FREESTYLE RELAY
Ev# 73 GIRLS 9-10 100 FREESTYLE RELAY Ev# 74 BOYS 9-10 100 FREESTYLE RELAY
Ev# 75 GIRLS 11-12 100 FREESTYLE RELAY Ev# 76 BOYS 11-12 100 FREESTYLE RELAY
Ev# 77 GIRLS 13-14 200 FREESTYLE RELAY Ev# 78 BOYS 13-14 200 FREESTYLE RELAY
Ev# 79 GIRLS 15-18 200 FREESTYLE RELAY Ev# 80 BOYS 15-18 200 FREESTYLE RELAY

[Top of Page] [Event List]


Event 1 GIRLS 8&UN 100 MEDLEY RELAY
         YMCA/CUDA A                  YMCA                      DQ  
          SANCHEZ,PAULINA    8          TARR,ANDI          7
          MARTINEZ,JORDYN    8          LANE,WHITNEY       8
         QUINCY SWIM TEAM A           QST                       DQ  
          THOMSEN,TAYLOR     6          NAVARRO,ROSA       8
          NIEUWENHUIS,BRYNN  8          LUBACH,PAIGE       8
         YMCA/CUDA B                  YMCA                     SCR  
          RAMOS,ROSIEMARIE   6          ANDERSON,ELLIE     7
          MURILLO,OLGA       6          DE LA CRUZ,SYDNEY  6

[Top of Page] [Event List]


Event 2 BOYS 8&UN 100 MEDLEY RELAY
         YMCA/CUDA A                  YMCA                      DQ  
          BOYLE,ZACHARY      6          WELDY,CONNOR       8
          BOYLE,EZRA         8          LOIDHAMER,CHASE    7
         WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                       DQ  
          MILBRANDT,JACKSON  8          GORMLEY,GANNON     7
          BROWNING,KAYDEN    7          VOIE,RILEY         7
         YMCA/CUDA B                  YMCA                      DQ  
          TALBOT,HENRY       7          RAMOS,JACOB        8
          WURL,COLE          7          BRESEE,BRYCE       8

[Top of Page] [Event List]


Event 3 GIRLS 9-10 100 MEDLEY RELAY
     1   YMCA/CUDA A                  YMCA                 1:38.00  
          MCGREGOR,EMMA      9          GAVIN,MOLLY       10
          DAVY,GABRIELLE     9          YANT,DELANEY      10
     2   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  1:58.63  
          DEISHL,LEXI        9          KOENIG,DREW        9
          CLEMENTS,JUSTINE   9          WILLMS,TAYLOR      9
     3   YMCA/CUDA B                  YMCA                 2:10.63  
          DE LA CRUZ,KENIA  10          BRESEE,BAILEY      9
          LANE,BERGEN       10          TESH,PAIGE         9
     4   WATERVILLE SUMMER SW B       WAT                  2:50.75  
          NEWCOMB,HAYLEE     9          MIRES,ALI          8
          HENSON,HALEY       9          WILLMS,BROOKE      6

[Top of Page] [Event List]


Event 4 BOYS 9-10 100 MEDLEY RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  1:40.93  
          PETERSEN,GATES     9          VANDIEST,BRENDAN  10
          BEAUMONT,RILEY    10          VAN DIEST,DAWSON   9
         YMCA/CUDA A                  YMCA                      DQ  
          TALBOT,MARTIN      9          HEMINGER,NOAH     10
          HUBER,HARLOW       9          HOWELL,DEREK       9
         QUINCY SWIM TEAM B           QST                       DQ  
          HORNING,PHILLIP    9          WORKINGER,TOM      8
          BEAUMONT,TYSON     7          HODGES,RANDY       9
         WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                       DQ  
          KOENIG,COLE        8          BROMILEY,BRAYLEN   9
          OSBORNE,WILL       9          MITTELSTAEDT,MILES 9

[Top of Page] [Event List]


Event 5 GIRLS 11-12 100 MEDLEY RELAY
     1   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  1:28.92  
          MEINZER,RYLEIGH   10          BROWNING,KELSEY   11
          GORMLEY,MCKAYLIN  10          HINDERER,JULIA    11
     2   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  1:37.09  
          BENSCH,EMILY      12          LINDELL,HANNAH    11
          RAMSEY,KAITLIN    11          NIEUWENHUIS,ERIN  11
         YMCA/CUDA A                  YMCA                      DQ  
          WURL,KINLEY       10          DENTON,EMILY      11
          DENTON,JESSICA    11          JIMINEZ,ADRIANNA  11

[Top of Page] [Event List]


Event 6 BOYS 11-12 100 MEDLEY RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  1:27.23  
          HORNING,MARK      11          LEE,BLAINE        11
          PETERSEN,GUNNAR   11          PRCHAL,SEAN       12

[Top of Page] [Event List]


Event 7 GIRLS 13-14 200 MEDLEY RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  2:35.80  
          BERNDT,MONICA     13          PETERSEN,MADI     14
          HORNING,RACHEL    13          LEE,BECCA         13
     2   YMCA/CUDA A                  YMCA                 2:42.28  
          RINKER,KATIE      13          TESH,PIPER        14
          HEMINGER,MARINA   14          BOGEN,LYDIA       13
     3   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  3:12.56  
          BROMILEY,BAILEY   13          THOMSEN,ELAINA    12
          CLEMENTS,HANNA    13          MORENO,JANIS      13

[Top of Page] [Event List]


Event 8 BOYS 13-14 200 MEDLEY RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM B           QST                  3:13.50  
          KARSTETTER,BRADY  13          BENSCH,JAMES      14
          GREGG,SAMUEL      13          KARSTETTER,AUSTIN 14
     2   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  3:17.83  
          LANDON,DYLAN      11          EDGAR,WALTER      13
          NEWCOMB,TATE      13          MIRES,WYATT       12
         QUINCY SWIM TEAM A           QST                       DQ  
          LINDELL,AARON     13          VAN DIEST,BLAKE   12
          HODGES,DARREN     14          SILK,RUSSELL      12
         YMCA/CUDA A                  YMCA                     SCR  
          ZUNIGA,MARCELO    14          BERTRAM,JORDAN    14
          MARTINEZ,ALFREDO  13          NEVILLE,CHARLES   14

[Top of Page] [Event List]


Event 9 GIRLS 15-18 200 MEDLEY RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  3:37.87  
          KIRK,SARA         15          KNODELL,BONNIE    18
          KNODELL,COLLEEN   18          HODGES,JANNA      16

[Top of Page] [Event List]


Event 10 BOYS 15-18 200 MEDLEY RELAY
     1   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  2:22.14  
          CLEMENTS,MITCHELL 14          DALING,IAN        17
          BARIETHER,LEVI    17          THOMSEN,GARRETT   15
         QUINCY SWIM TEAM A           QST                       DQ  
          LINDELL,JARROD    15          BEAUMONT,CODY     16
          PETERSEN,TREY     13          HORNING,BEN       17

[Top of Page] [Event List]


Event 11 GIRLS 8&UN 25 BACKSTROKE
     1   MURILLO, OLGA            6   YMCA                   28.57  
     2   MARTINEZ, JORDYN         8   YMCA                   29.63  
     3   TARR, ANDI               7   YMCA                   30.46  
     4   NIEUWENHUIS, BRYNN       8   QST                    31.39  
     5   RAMOS, ROSIEMARIE        6   YMCA                   32.92  
     6   NAVARRO, ROSA            8   QST                    33.07  
     7   LUBACH, PAIGE            8   QST                    33.17  
     8   DE LA CRUZ, SYDNEY       6   YMCA                   33.34  
     9   MIRES, ALI               8   WAT                    33.43  
     10  WILLMS, BROOKE           6   WAT                    43.45  
     11  THOMSEN, EMILY           6   WAT                    50.90  
         RAMIREZ, CELINA          8   YMCA                      DQ  
         THOMSEN, TAYLOR          6   QST                      SCR  
         KRUGER, ALEXIS           8   WAT                      SCR  
         SANCHEZ, PAULINA         8   YMCA                     SCR  
         ANDERSON, ELLIE          7   YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 12 BOYS 8&UN 25 BACKSTROKE
     1   BEAUMONT, TYSON          7   QST                    27.17  
     2   LOIDHAMER, CHASE         7   YMCA                   33.57  
     3   BOYLE, EZRA              8   YMCA                   34.09  
     4   WELDY, CONNOR            8   YMCA                   36.44  
     5   CALLOWAY, JACKSON        7   QST                    36.96  
     6   KOENIG, COLE             8   WAT                    38.11  
     7   WURL, COLE               7   YMCA                   38.99  
     8   TALBOT, HENRY            7   YMCA                   44.26  
     9   BOYLE, ZACHARY           6   YMCA                   45.32  
     10  BROWNING, KAYDEN         7   WAT                    47.15  
     11  LOIDHAMER, CAMDEN        5   YMCA                   55.96  
     12  MILBRANDT, JACKSON       8   WAT                  1:08.67  
         GORMLEY, GANNON          7   WAT                       DQ  
         VOIE, RILEY              7   WAT                      SCR  
         RAMOS, JACOB             8   YMCA                     SCR  
         HUBER, LINCOLN           8   YMCA                     SCR  
         WORKINGER, TOM           8   QST                      SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 13 GIRLS 9-10 50 BACKSTROKE
     1   GORMLEY, MCKAYLIN        10  WAT                    45.17  
     2   OMLIN, MARLO             10  QST                    48.73  
     3   WURL, KINLEY             10  YMCA                   52.47  
     4   YANT, DELANEY            10  YMCA                   53.06  
     5   MCGREGOR, EMMA           9   YMCA                   57.72  
     6   LANE, BERGEN             10  YMCA                 1:00.83  
     7   CORNU-LABAT, PAULINE     10  QST                  1:01.44  
     8   MEINZER, RYLEIGH         10  WAT                  1:02.03  
     9   BRESEE, BAILEY           9   YMCA                 1:06.88  
     10  WILLMS, TAYLOR           9   WAT                  1:07.08  
     11  LANE, WHITNEY            8   YMCA                 1:09.00  
     12  HENSON, HALEY            9   WAT                  1:14.83  
     13  DE LA CRUZ, KENIA        10  YMCA                 1:15.93  
     14  TESH, PAIGE              9   YMCA                 1:27.63  
     15  NEWCOMB, HAYLEE          9   WAT                  1:34.59  

[Top of Page] [Event List]


Event 14 BOYS 9-10 50 BACKSTROKE
     1   PETERSEN, GATES          9   QST                    57.53  
     2   HEMINGER, NOAH           10  YMCA                   59.08  
     3   HORNING, PHILLIP         9   QST                  1:25.36  
     4   HODGES, RANDY            9   QST                  1:30.97  
     5   BROMILEY, BRAYLEN        9   WAT                  1:37.96  
         KOEHNEN, ANDREW          8   YMCA                      DQ  
         SHIVELY, MAX             9   YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 15 GIRLS 11-12 50 BACKSTROKE
     1   LINDELL, HANNAH          11  QST                    51.60  
     2   JIMINEZ, ADRIANNA        11  YMCA                   53.86  
     3   NIEUWENHUIS, ERIN        11  QST                    56.68  
     4   HINDERER, JULIA          11  WAT                  1:05.05  
     5   BENSCH, EMILY            12  QST                  1:06.57  

[Top of Page] [Event List]


Event 16 BOYS 11-12 50 BACKSTROKE
     1   PRCHAL, SEAN             12  QST                    41.60  
     2   BERGSTROM, HENRY         11  YMCA                   51.05  
     3   MIRES, WYATT             12  WAT                    54.23  
     4   LANDON, DYLAN            11  WAT                    59.59  
     5   WELDY, THOMAS            11  YMCA                 1:07.03  
         WURL, CUTTER             11  YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 17 GIRLS 13-14 50 BACKSTROKE
     1   HORNING, RACHEL          13  QST                    35.69  
     2   LEE, BECCA               13  QST                    41.85  
     3   RINKER, KATIE            13  YMCA                   47.35  
     4   CLEMENTS, HANNA          13  WAT                    48.70  
     5   BROMILEY, BAILEY         13  WAT                    49.43  
     6   BOGEN, LYDIA             13  YMCA                   53.23  
     7   MORENO, JANIS            13  WAT                    57.24  

[Top of Page] [Event List]


Event 18 BOYS 13-14 50 BACKSTROKE
     1   CLEMENTS, MITCHELL       14  WAT                    42.96  
     2   ZUNIGA, MARCELO          14  YMCA                   46.03  
     3   KARSTETTER, BRADY        13  QST                    46.81  
     4   LINDELL, AARON           13  QST                    46.99  
     5   KARSTETTER, AUSTIN       14  QST                    47.35  
     6   PETERSEN, TREY           13  QST                    47.37  
     7   BERTRAM, JORDAN          14  YMCA                   57.63  
     8   BENSCH, JAMES            14  QST                    57.86  
         WITTER, SCOTT            13  YMCA                     SCR  
         NEVILLE, CHARLES         14  YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 19 GIRLS 15-18 50 BACKSTROKE
     1   KNODELL, BONNIE          18  QST                    40.11  
     2   KIRK, SARA               15  QST                    42.52  

[Top of Page] [Event List]


Event 23 GIRLS 9-10 100 INDIVIDUAL MEDLEY
     1   GORMLEY, MCKAYLIN        10  WAT                  1:41.72  
     2   CLEMENTS, JUSTINE        9   WAT                  2:17.56  
     3   DEISHL, LEXI             9   WAT                  2:18.43  
     4   KOENIG, DREW             9   WAT                  2:39.86  

[Top of Page] [Event List]


Event 24 BOYS 9-10 100 INDIVIDUAL MEDLEY
     1   BEAUMONT, RILEY          10  QST                  1:39.69  
     2   OSBORNE, WILL            9   WAT                  2:41.80  

[Top of Page] [Event List]


Event 25 GIRLS 11-12 100 INDIVIDUAL MEDLEY
     1   THOMSEN, ELAINA          12  WAT                  1:43.68  
     2   BROWNING, KELSEY         11  WAT                  1:49.31  
     3   RAMSEY, KAITLIN          11  QST                  1:55.84  
     4   DENTON, JESSICA          11  YMCA                 1:56.69  
     5   DENTON, EMILY            11  YMCA                 2:05.49  

[Top of Page] [Event List]


Event 26 BOYS 11-12 100 INDIVIDUAL MEDLEY
     1   SILK, RUSSELL            12  QST                  1:23.06  
     2   LEE, BLAINE              11  QST                  1:49.47  
     3   PAULY, JACE              12  YMCA                 1:50.42  
     4   PETERSEN, GUNNAR         11  QST                  1:52.05  
     5   MIRES, WYATT             12  WAT                  1:52.25  
         PRCHAL, SEAN             12  QST                       DQ  

[Top of Page] [Event List]


Event 27 GIRLS 13-14 100 INDIVIDUAL MEDLEY
     1   HEMINGER, MARINA         14  YMCA                 1:20.02  
     2   PETERSEN, MADI           14  QST                  1:24.09  
     3   TESH, PIPER              14  YMCA                 1:34.34  
     4   BERNDT, MONICA           13  QST                  1:34.69  
     5   RINKER, KATIE            13  YMCA                 1:42.92  
     6   CLEMENTS, HANNA          13  WAT                  1:45.19  

[Top of Page] [Event List]


Event 28 BOYS 13-14 100 INDIVIDUAL MEDLEY
     1   MARTINEZ, ALFREDO        13  YMCA                 1:24.38  
     2   HODGES, DARREN           14  QST                  1:36.05  
     3   EDGAR, WALTER            13  WAT                  1:49.69  

[Top of Page] [Event List]


Event 29 GIRLS 15-18 100 INDIVIDUAL MEDLEY
     1   KNODELL, COLLEEN         18  QST                  1:15.50  

[Top of Page] [Event List]


Event 30 BOYS 15-18 100 INDIVIDUAL MEDLEY
     1   DALING, IAN              17  WAT                  1:12.38  
     2   BARIETHER, LEVI          17  WAT                  1:16.41  
     3   THOMSEN, GARRETT         15  WAT                  1:22.84  
     4   LINDELL, JARROD          15  QST                  1:24.69  

[Top of Page] [Event List]


Event 31 GIRLS 8&UN 25 BREASTSTROKE
     1   NAVARRO, ROSA            8   QST                    33.70  
     2   MARTINEZ, JORDYN         8   YMCA                   34.65  
     3   MURILLO, OLGA            6   YMCA                   35.79  
     4   MIRES, ALI               8   WAT                    45.52  
     5   THOMSEN, TAYLOR          6   QST                    55.13  
         DE LA CRUZ, SYDNEY       6   YMCA                      DQ  
         WILLMS, BROOKE           6   WAT                       DQ  
         NIEUWENHUIS, BRYNN       8   QST                       DQ  
         ANDERSON, ELLIE          7   YMCA                     SCR  
         SANCHEZ, PAULINA         8   YMCA                     SCR  
         RAMIREZ, CELINA          8   YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 32 BOYS 8&UN 25 BREASTSTROKE
     1   BOYLE, ZACHARY           6   YMCA                   43.54  
         WELDY, CONNOR            8   YMCA                      DQ  
         LOIDHAMER, CAMDEN        5   YMCA                      DQ  
         BRESEE, BRYCE            8   YMCA                      DQ  
         BOYLE, EZRA              8   YMCA                      DQ  
         RAMOS, JACOB             8   YMCA                      DQ  
         LOIDHAMER, CHASE         7   YMCA                      DQ  
         WORKINGER, TOM           8   QST                      SCR  
         HUBER, LINCOLN           8   YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 33 GIRLS 9-10 50 BREASTSTROKE
     1   GAVIN, MOLLY             10  YMCA                   53.32  
     2   CORNU-LABAT, PAULINE     10  QST                  1:00.88  
     3   YANT, DELANEY            10  YMCA                 1:03.80  
     4   DEISHL, LEXI             9   WAT                  1:04.13  
     5   WILLMS, TAYLOR           9   WAT                  1:04.90  
     6   BRESEE, BAILEY           9   YMCA                 1:04.91  
     7   CLEMENTS, JUSTINE        9   WAT                  1:08.95  
     8   KOENIG, DREW             9   WAT                  1:11.97  
     9   HENSON, HALEY            9   WAT                  1:12.81  
     10  TESH, PAIGE              9   YMCA                 1:34.59  
         DAVY, GABRIELLE          9   YMCA                      DQ  
         NEWCOMB, HAYLEE          9   WAT                       DQ  
         MCGREGOR, EMMA           9   YMCA                      DQ  
         OMLIN, MARLO             10  QST                       DQ  

[Top of Page] [Event List]


Event 34 BOYS 9-10 50 BREASTSTROKE
     1   BEAUMONT, RILEY          10  QST                    52.36  
     2   VANDIEST, BRENDAN        10  QST                    54.97  
     3   VAN DIEST, DAWSON        9   QST                  1:05.92  
     4   PETERSEN, GATES          9   QST                  1:08.20  
     5   HEMINGER, NOAH           10  YMCA                 1:09.26  
     6   OSBORNE, WILL            9   WAT                  1:28.77  
         TALBOT, MARTIN           9   YMCA                      DQ  
         BROMILEY, BRAYLEN        9   WAT                       DQ  
         HUBER, HARLOW            9   YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 35 GIRLS 11-12 50 BREASTSTROKE
     1   BENSCH, EMILY            12  QST                    53.74  
     2   RAMSEY, KAITLIN          11  QST                    54.07  
     3   DENTON, EMILY            11  YMCA                   54.88  
     4   LINDELL, HANNAH          11  QST                    55.57  
     5   BROWNING, KELSEY         11  WAT                    55.75  
     6   DENTON, JESSICA          11  YMCA                   59.03  
     7   NIEUWENHUIS, ERIN        11  QST                  1:12.79  

[Top of Page] [Event List]


Event 36 BOYS 11-12 50 BREASTSTROKE
     1   JACE, PAULY              12  YMCA                   49.24  
     2   MIRES, WYATT             12  WAT                    53.13  
     3   VAN DIEST, BLAKE         12  QST                    53.81  
     4   LANDON, DYLAN            11  WAT                    59.03  
     5   BERGSTROM, HENRY         11  YMCA                 1:01.17  
     6   HORNING, MARK            11  QST                  1:05.58  

[Top of Page] [Event List]


Event 37 GIRLS 13-14 50 BREASTSTROKE
     1   PETERSEN, MADI           14  QST                    40.36  
     2   BERNDT, MONICA           13  QST                    46.63  
     3   TESH, PIPER              14  YMCA                   47.49  
     4   RINKER, KATIE            13  YMCA                   48.37  
     5   SILK, CAITLIN            14  QST                    50.17  
     6   CLEMENTS, HANNA          13  WAT                    50.38  
     7   BOGEN, LYDIA             13  YMCA                   52.68  
         MORENO, JANIS            13  WAT                       DQ  

[Top of Page] [Event List]


Event 38 BOYS 13-14 50 BREASTSTROKE
     1   MARTINEZ, ALFREDO        13  YMCA                   42.69  
     2   KARSTETTER, BRADY        13  QST                    44.18  
     3   HODGES, DARREN           14  QST                    45.53  
     4   NEWCOMB, TATE            13  WAT                    49.52  
     5   BERTRAM, JORDAN          14  YMCA                   51.15  
     6   BENSCH, JAMES            14  QST                    51.31  
     7   EDGAR, WALTER            13  WAT                    53.62  
     8   GREGG, SAMUEL            13  QST                    57.46  
         LINDELL, AARON           13  QST                      SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 39 GIRLS 15-18 50 BREASTSTROKE
     1   KNODELL, BONNIE          18  QST                    43.16  
     2   HODGES, JANNA            16  QST                    46.43  
         BOGEN, ABIGAIL           15  YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 40 BOYS 15-18 50 BREASTSTROKE
     1   BEAUMONT, CODY           16  QST                    33.26  
     2   LINDELL, JARROD          15  QST                    41.69  

[Top of Page] [Event List]


Event 41 GIRLS 8&UN 50 FREESTYLE
     1   MARTINEZ, JORDYN         8   YMCA                   59.74  
     2   LUBACH, PAIGE            8   QST                  1:06.59  
     3   TARR, ANDI               7   YMCA                 1:08.39  
     4   RAMOS, ROSIEMARIE        6   YMCA                 1:18.03  
     5   MIRES, ALI               8   WAT                  1:29.72  
     6   WILLMS, BROOKE           6   WAT                  2:05.11  
         KRUGER, ALEXIS           8   WAT                      SCR  
         THOMSEN, EMILY           6   WAT                      SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 42 BOYS 8&UN 50 FREESTYLE
     1   CALLOWAY, JACKSON        7   QST                  1:08.77  
     2   MILBRANDT, JACKSON       8   WAT                  1:14.83  
     3   KOENIG, COLE             8   WAT                  1:17.80  
     4   WURL, COLE               7   YMCA                 1:27.35  
     5   BRESEE, BRYCE            8   YMCA                 1:44.05  
     6   TALBOT, HENRY            7   YMCA                 1:57.56  
         VOIE, RILEY              7   WAT                      SCR  
         GORMLEY, GANNON          7   WAT                      SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 43 GIRLS 9-10 100 FREESTYLE
     1   DAVY, GABRIELLE          9   YMCA                 1:42.13  
     2   WURL, KINLEY             10  YMCA                 1:50.51  
     3   YANT, DELANEY            10  YMCA                 1:51.43  
     4   LANE, BERGEN             10  YMCA                 2:00.52  
     5   GAVIN, MOLLY             10  YMCA                 2:02.70  
     6   MEINZER, RYLEIGH         10  WAT                  2:06.16  
     7   WILLMS, TAYLOR           9   WAT                  2:27.41  
     8   KOENIG, DREW             9   WAT                  2:28.74  
     9   HENSON, HALEY            9   WAT                  2:32.99  
         LANE, WHITNEY            8   YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 44 BOYS 9-10 100 FREESTYLE
     1   VANDIEST, BRENDAN        10  QST                  2:01.93  
     2   HODGES, RANDY            9   QST                  2:17.72  
     3   MITTELSTAEDT, MILES      9   WAT                  2:26.06  
     4   OSBORNE, WILL            9   WAT                  2:35.07  
     5   HOWELL, DEREK            9   YMCA                 2:51.31  

[Top of Page] [Event List]


Event 45 GIRLS 11-12 100 FREESTYLE
     1   THOMSEN, ELAINA          12  WAT                  1:34.08  
     2   JIMINEZ, ADRIANNA        11  YMCA                 1:49.79  
     3   HINDERER, JULIA          11  WAT                  2:12.06  

[Top of Page] [Event List]


Event 46 BOYS 11-12 100 FREESTYLE
     1   VAN DIEST, BLAKE         12  QST                  1:17.99  
     2   LEE, BLAINE              11  QST                  1:30.93  
     3   PETERSEN, GUNNAR         11  QST                  1:38.02  
     4   BERNDT, TITUS            12  QST                  1:40.22  

[Top of Page] [Event List]


Event 47 GIRLS 13-14 100 FREESTYLE
     1   HORNING, RACHEL          13  QST                  1:09.57  
     2   LEE, BECCA               13  QST                  1:19.77  
     3   BROMILEY, BAILEY         13  WAT                  1:36.03  

[Top of Page] [Event List]


Event 48 BOYS 13-14 100 FREESTYLE
     1   ZUNIGA, MARCELO          14  YMCA                 1:20.06  
     2   PETERSEN, TREY           13  QST                  1:20.82  
     3   CLEMENTS, MITCHELL       14  WAT                  1:21.26  
     4   NEWCOMB, TATE            13  WAT                  1:39.86  
         KARSTETTER, AUSTIN       14  QST                      SCR  
         NEVILLE, CHARLES         14  YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 49 GIRLS 15-18 100 FREESTYLE
         BOGEN, ABIGAIL           15  YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 50 BOYS 15-18 100 FREESTYLE
     1   DALING, IAN              17  WAT                  1:04.90  
     2   HORNING, BEN             17  QST                  1:17.11  

[Top of Page] [Event List]


Event 51 GIRLS 8&UN 25 BUTTERFLY
     1   MURILLO, OLGA            6   YMCA                   36.73  
         TARR, ANDI               7   YMCA                      DQ  

[Top of Page] [Event List]


Event 52 BOYS 8&UN 25 BUTTERFLY
         BROWNING, KAYDEN         7   WAT                       DQ  
         BEAUMONT, TYSON          7   QST                       DQ  

[Top of Page] [Event List]


Event 53 GIRLS 9-10 50 BUTTERFLY
     1   CLEMENTS, JUSTINE        9   WAT                  1:10.63  
     2   DEISHL, LEXI             9   WAT                  1:16.36  
     3   LANE, BERGEN             10  YMCA                 1:18.93  
         LANE, WHITNEY            8   YMCA                      DQ  
         DAVY, GABRIELLE          9   YMCA                      DQ  
         DE LA CRUZ, KENIA        10  YMCA                      DQ  

[Top of Page] [Event List]


Event 54 BOYS 9-10 50 BUTTERFLY
     1   VAN DIEST, DAWSON        9   QST                  1:05.01  
         MITTELSTAEDT, MILES      9   WAT                       DQ  
         TALBOT, MARTIN           9   YMCA                      DQ  
         HUBER, HARLOW            9   YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 55 GIRLS 11-12 50 BUTTERFLY
     1   RAMSEY, KAITLIN          11  QST                    57.61  
     2   DENTON, EMILY            11  YMCA                 1:06.57  
     3   DENTON, JESSICA          11  YMCA                 1:14.22  

[Top of Page] [Event List]


Event 56 BOYS 11-12 50 BUTTERFLY
     1   SILK, RUSSELL            12  QST                    36.14  
     2   PRCHAL, SEAN             12  QST                    39.33  
     3   PETERSEN, GUNNAR         11  QST                    57.19  
     4   BERNDT, TITUS            12  QST                  1:01.49  
     5   HORNING, MARK            11  QST                  1:06.53  
         WELDY, THOMAS            11  YMCA                      DQ  
         WURL, CUTTER             11  YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 57 GIRLS 13-14 50 BUTTERFLY
     1   HEMINGER, MARINA         14  YMCA                   33.60  
     2   HORNING, RACHEL          13  QST                    36.28  
     3   SILK, CAITLIN            14  QST                    42.12  
     4   LEE, BECCA               13  QST                    44.93  

[Top of Page] [Event List]


Event 58 BOYS 13-14 50 BUTTERFLY
     1   NEWCOMB, TATE            13  WAT                    50.20  
     2   GREGG, SAMUEL            13  QST                  1:04.13  
         WITTER, SCOTT            13  YMCA                     SCR  
         HODGES, DARREN           14  QST                      SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 59 GIRLS 15-18 50 BUTTERFLY
     1   KIRK, SARA               15  QST                    40.00  
         KNODELL, COLLEEN         18  QST                      SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 60 BOYS 15-18 50 BUTTERFLY
     1   BARIETHER, LEVI          17  WAT                    29.10  
     2   BEAUMONT, CODY           16  QST                    29.40  
     3   THOMSEN, GARRETT         15  WAT                    36.27  
     4   HORNING, BEN             17  QST                    42.46  

[Top of Page] [Event List]


Event 61 GIRLS 8&UN 25 FREESTYLE
     1   NAVARRO, ROSA            8   QST                    25.67  
     2   NIEUWENHUIS, BRYNN       8   QST                    27.77  
     3   RAMOS, ROSIEMARIE        6   YMCA                   31.94  
     4   RAMIREZ, CELINA          8   YMCA                   33.89  
     5   LUBACH, PAIGE            8   QST                    34.57  
     6   THOMSEN, TAYLOR          6   QST                    40.09  
     7   THOMSEN, EMILY           6   WAT                    44.07  
         DE LA CRUZ, SYDNEY       6   YMCA                      DQ  
         KRUGER, ALEXIS           8   WAT                      SCR  
         SANCHEZ, PAULINA         8   YMCA                     SCR  
         ANDERSON, ELLIE          7   YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 62 BOYS 8&UN 25 FREESTYLE
     1   BEAUMONT, TYSON          7   QST                    23.85  
     2   CALLOWAY, JACKSON        7   QST                    28.34  
     3   BOYLE, EZRA              8   YMCA                   29.19  
     4   WELDY, CONNOR            8   YMCA                   29.37  
     5   KOENIG, COLE             8   WAT                    30.72  
     6   RAMOS, JACOB             8   YMCA                   34.05  
     7   BOYLE, ZACHARY           6   YMCA                   34.07  
     8   WURL, COLE               7   YMCA                   35.51  
     9   LOIDHAMER, CHASE         7   YMCA                   38.55  
     10  BROWNING, KAYDEN         7   WAT                    40.68  
     11  GORMLEY, GANNON          7   WAT                    42.97  
     12  BRESEE, BRYCE            8   YMCA                   46.05  
     13  LOIDHAMER, CAMDEN        5   YMCA                   50.18  
     14  TALBOT, HENRY            7   YMCA                   58.31  
     15  MILBRANDT, JACKSON       8   WAT                  1:02.87  
         HUBER, LINCOLN           8   YMCA                     SCR  
         VOIE, RILEY              7   WAT                      SCR  
         WORKINGER, TOM           8   QST                      SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 63 GIRLS 9-10 50 FREESTYLE
     1   GORMLEY, MCKAYLIN        10  WAT                    40.34  
     2   OMLIN, MARLO             10  QST                    49.68  
     3   CORNU-LABAT, PAULINE     10  QST                    49.97  
     4   WURL, KINLEY             10  YMCA                   50.44  
     5   GAVIN, MOLLY             10  YMCA                   52.60  
     6   BRESEE, BAILEY           9   YMCA                   52.87  
     7   MEINZER, RYLEIGH         10  WAT                    53.08  
     8   LANE, BERGEN             10  YMCA                   55.50  
     9   MCGREGOR, EMMA           9   YMCA                   59.43  
     10  DE LA CRUZ, KENIA        10  YMCA                 1:06.83  
     11  TESH, PAIGE              9   YMCA                 1:20.03  
     12  NEWCOMB, HAYLEE          9   WAT                  2:29.67  

[Top of Page] [Event List]


Event 64 BOYS 9-10 50 FREESTYLE
     1   BEAUMONT, RILEY          10  QST                    40.75  
     2   PETERSEN, GATES          9   QST                    41.10  
     3   HEMINGER, NOAH           10  YMCA                   47.01  
     4   VANDIEST, BRENDAN        10  QST                    47.13  
     5   VAN DIEST, DAWSON        9   QST                    56.20  
     6   TALBOT, MARTIN           9   YMCA                 1:00.08  
     7   HODGES, RANDY            9   QST                  1:03.77  
     8   KOEHNEN, ANDREW          8   YMCA                 1:14.13  
     9   MITTELSTAEDT, MILES      9   WAT                  1:18.19  
     10  HOWELL, DEREK            9   YMCA                 1:19.91  
     11  BROMILEY, BRAYLEN        9   WAT                  1:24.63  
     12  HORNING, PHILLIP         9   QST                  1:26.19  
         SHIVELY, MAX             9   YMCA                     SCR  
         HUBER, HARLOW            9   YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 65 GIRLS 11-12 50 FREESTYLE
     1   BROWNING, KELSEY         11  WAT                    39.71  
     2   THOMSEN, ELAINA          12  WAT                    39.88  
     3   LINDELL, HANNAH          11  QST                    43.44  
     4   JIMINEZ, ADRIANNA        11  YMCA                   48.39  
     5   HINDERER, JULIA          11  WAT                    48.66  
     6   BENSCH, EMILY            12  QST                    50.13  
     7   NIEUWENHUIS, ERIN        11  QST                    55.78  

[Top of Page] [Event List]


Event 66 BOYS 11-12 50 FREESTYLE
     1   SILK, RUSSELL            12  QST                    31.49  
     2   VAN DIEST, BLAKE         12  QST                    32.69  
     3   BERGSTROM, HENRY         11  YMCA                   40.58  
     4   LEE, BLAINE              11  QST                    40.73  
     5   BERNDT, TITUS            12  QST                    42.35  
     6   JACE, PAULY              12  YMCA                   45.19  
     7   LANDON, DYLAN            11  WAT                    48.66  
     8   HORNING, MARK            11  QST                    50.45  
     9   WELDY, THOMAS            11  YMCA                   56.01  
         WURL, CUTTER             11  YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 67 GIRLS 13-14 50 FREESTYLE
     1   HEMINGER, MARINA         14  YMCA                   30.57  
     2   PETERSEN, MADI           14  QST                    32.59  
     3   TESH, PIPER              14  YMCA                   35.06  
     4   BROMILEY, BAILEY         13  WAT                    38.72  
     5   SILK, CAITLIN            14  QST                    39.42  
     6   BOGEN, LYDIA             13  YMCA                   40.58  
     7   BERNDT, MONICA           13  QST                    41.12  
     8   MORENO, JANIS            13  WAT                    42.41  

[Top of Page] [Event List]


Event 68 BOYS 13-14 50 FREESTYLE
     1   MARTINEZ, ALFREDO        13  YMCA                   33.32  
     2   PETERSEN, TREY           13  QST                    35.16  
     3   KARSTETTER, AUSTIN       14  QST                    35.60  
     4   ZUNIGA, MARCELO          14  YMCA                   36.32  
     5   CLEMENTS, MITCHELL       14  WAT                    36.85  
     6   KARSTETTER, BRADY        13  QST                    40.57  
     7   LINDELL, AARON           13  QST                    41.89  
     8   BERTRAM, JORDAN          14  YMCA                   41.94  
     9   EDGAR, WALTER            13  WAT                    42.15  
     10  BENSCH, JAMES            14  QST                    43.74  
     11  GREGG, SAMUEL            13  QST                    48.41  
         WITTER, SCOTT            13  YMCA                     SCR  
         NEVILLE, CHARLES         14  YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 69 GIRLS 15-18 50 FREESTYLE
     1   KNODELL, COLLEEN         18  QST                    29.47  
     2   KNODELL, BONNIE          18  QST                    32.69  
     3   KIRK, SARA               15  QST                    33.38  
     4   HODGES, JANNA            16  QST                    34.98  
         BOGEN, ABIGAIL           15  YMCA                     SCR  

[Top of Page] [Event List]


Event 70 BOYS 15-18 50 FREESTYLE
     1   BEAUMONT, CODY           16  QST                    26.55  
     2   DALING, IAN              17  WAT                    27.24  
     3   BARIETHER, LEVI          17  WAT                    27.58  
     4   LINDELL, JARROD          15  QST                    30.89  
     5   HORNING, BEN             17  QST                    31.34  
     6   THOMSEN, GARRETT         15  WAT                    31.63  

[Top of Page] [Event List]


Event 71 GIRLS 8&UN 100 FREESTYLE RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  2:06.85  
          LUBACH,PAIGE       8          THOMSEN,TAYLOR     6
          NIEUWENHUIS,BRYNN  8          NAVARRO,ROSA       8
         YMCA/CUDA A                  YMCA                      DQ  
          MARTINEZ,JORDYN    8          LANE,WHITNEY       8
          SANCHEZ,PAULINA    8          TARR,ANDI          7
         YMCA/CUDA B                  YMCA                     SCR  
          DE LA CRUZ,SYDNEY  6          ANDERSON,ELLIE     7
          RAMOS,ROSIEMARIE   6          MURILLO,OLGA       6

[Top of Page] [Event List]


Event 72 BOYS 8&UN 100 FREESTYLE RELAY
     1   YMCA/CUDA A                  YMCA                 2:16.37  
          WELDY,CONNOR       8          BOYLE,ZACHARY      6
          LOIDHAMER,CHASE    7          BOYLE,EZRA         8
     2   YMCA/CUDA B                  YMCA                 2:57.36  
          RAMOS,JACOB        8          LOIDHAMER,CAMDEN   5
          TALBOT,HENRY       7          WURL,COLE          7
         WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                       DQ  
          MILBRANDT,JACKSON  8          VOIE,RILEY         7
          GORMLEY,GANNON     7          BROWNING,KAYDEN    7

[Top of Page] [Event List]


Event 73 GIRLS 9-10 100 FREESTYLE RELAY
     1   YMCA/CUDA A                  YMCA                 1:36.98  
          GAVIN,MOLLY       10          MCGREGOR,EMMA      9
          DAVY,GABRIELLE     9          WURL,KINLEY       10
     2   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  1:46.90  
          KOENIG,DREW        9          WILLMS,TAYLOR      9
          DEISHL,LEXI        9          CLEMENTS,JUSTINE   9
     3   YMCA/CUDA B                  YMCA                 1:50.32  
          LANE,BERGEN       10          TESH,PAIGE         9
          DE LA CRUZ,KENIA  10          BRESEE,BAILEY      9
     4   WATERVILLE SUMMER SW B       WAT                  2:53.67  
          KRUGER,ALEXIS      8          NEWCOMB,HAYLEE     9
          MIRES,ALI          8          HENSON,HALEY       9

[Top of Page] [Event List]


Event 74 BOYS 9-10 100 FREESTYLE RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  1:24.21  
          PETERSEN,GATES     9          VAN DIEST,DAWSON   9
          VANDIEST,BRENDAN  10          BEAUMONT,RILEY    10
     2   QUINCY SWIM TEAM B           QST                  2:00.15  
          BEAUMONT,TYSON     7          HORNING,PHILLIP    9
          CALLOWAY,JACKSON   7          HODGES,RANDY       9
     3   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  2:10.74  
          MITTELSTAEDT,MILES 9          BROMILEY,BRAYLEN   9
          OSBORNE,WILL       9          KOENIG,COLE        8
         YMCA/CUDA A                  YMCA                     SCR  
          HUBER,HARLOW       9          HOWELL,DEREK       9
          TALBOT,MARTIN      9          HEMINGER,NOAH     10

[Top of Page] [Event List]


Event 75 GIRLS 11-12 100 FREESTYLE RELAY
     1   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  1:17.65  
          MEINZER,RYLEIGH   10          HINDERER,JULIA    11
          BROWNING,KELSEY   11          GORMLEY,MCKAYLIN  10
     2   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  1:22.69  
          CORNU-LABAT,PAULI 10          RAMSEY,KAITLIN    11
          OMLIN,MARLO       10          LINDELL,HANNAH    11
     3   YMCA/CUDA A                  YMCA                 1:29.19  
          YANT,DELANEY      10          DENTON,JESSICA    11
          DENTON,EMILY      11          JIMINEZ,ADRIANNA  11

[Top of Page] [Event List]


Event 76 BOYS 11-12 100 FREESTYLE RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  1:17.55  
          PETERSEN,GUNNAR   11          HORNING,MARK      11
          LEE,BLAINE        11          PRCHAL,SEAN       12

[Top of Page] [Event List]


Event 77 GIRLS 13-14 200 FREESTYLE RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  2:20.00  
          PETERSEN,MADI     14          SILK,CAITLIN      14
          LEE,BECCA         13          HORNING,RACHEL    13
     2   YMCA/CUDA A                  YMCA                 2:24.09  
          TESH,PIPER        14          BOGEN,LYDIA       13
          RINKER,KATIE      13          HEMINGER,MARINA   14
     3   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  2:48.56  
          BROMILEY,BAILEY   13          MORENO,JANIS      13
          THOMSEN,ELAINA    12          CLEMENTS,HANNA    13

[Top of Page] [Event List]


Event 78 BOYS 13-14 200 FREESTYLE RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  2:21.60  
          VAN DIEST,BLAKE   12          LINDELL,AARON     13
          PETERSEN,TREY     13          SILK,RUSSELL      12
     2   QUINCY SWIM TEAM B           QST                  2:51.17  
          KARSTETTER,BRADY  13          GREGG,SAMUEL      13
          BENSCH,JAMES      14          KARSTETTER,AUSTIN 14
     3   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  2:54.70  

[Top of Page] [Event List]


Event 79 GIRLS 15-18 200 FREESTYLE RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  2:12.33  
          KNODELL,BONNIE    18          HODGES,JANNA      16
          KIRK,SARA         15          KNODELL,COLLEEN   18

[Top of Page] [Event List]


Event 80 BOYS 15-18 200 FREESTYLE RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QST                  2:01.25  
          HORNING,BEN       17          LINDELL,JARROD    15
          HODGES,DARREN     14          BEAUMONT,CODY     16
     2   WATERVILLE SUMMER SW A       WAT                  2:02.03  

[Top of Page] [Event List]