2011 WVSSL Championships

Leavenworth City Pool

7/30/2011

07/30/11 - 07/30/11

Short Course Yards

Meet Results


Ev# 1 GIRLS 8&UN 100Y MEDLEY RELAY Ev# 2 BOYS 8&UN 100Y MEDLEY RELAY
Ev# 3 GIRLS 10&UN 100Y MEDLEY RELAY Ev# 4 BOYS 10&UN 100Y MEDLEY RELAY
Ev# 5 GIRLS 12&UN 100Y MEDLEY RELAY Ev# 6 BOYS 12&UN 100Y MEDLEY RELAY
Ev# 7 GIRLS 14&UN 200Y MEDLEY RELAY Ev# 8 BOYS 14&UN 200Y MEDLEY RELAY
Ev# 9 GIRLS 18&UN 200Y MEDLEY RELAY Ev# 10 BOYS 18&UN 200Y MEDLEY RELAY
Ev# 11 GIRLS 6&UN 25Y BACKSTROKE Ev# 12 BOYS 6&UN 25Y BACKSTROKE
Ev# 13 GIRLS 7-7 25Y BACKSTROKE Ev# 14 BOYS 7-7 25Y BACKSTROKE
Ev# 15 GIRLS 8-8 25Y BACKSTROKE Ev# 16 BOYS 8-8 25Y BACKSTROKE
Ev# 17 GIRLS 9-9 50Y BACKSTROKE Ev# 18 BOYS 9-9 50Y BACKSTROKE
Ev# 19 GIRLS 10-10 50Y BACKSTROKE Ev# 20 BOYS 10-10 50Y BACKSTROKE
Ev# 21 GIRLS 11-11 50Y BACKSTROKE Ev# 22 BOYS 11-11 50Y BACKSTROKE
Ev# 23 GIRLS 12-12 50Y BACKSTROKE Ev# 24 BOYS 12-12 50Y BACKSTROKE
Ev# 25 GIRLS 13-13 50Y BACKSTROKE Ev# 26 BOYS 13-13 50Y BACKSTROKE
Ev# 27 GIRLS 14-14 50Y BACKSTROKE Ev# 28 BOYS 14-14 50Y BACKSTROKE
Ev# 29 GIRLS 15-16 50Y BACKSTROKE Ev# 30 BOYS 15-16 50Y BACKSTROKE
Ev# 31 GIRLS 17-18 50Y BACKSTROKE Ev# 32 BOYS 17-18 50Y BACKSTROKE
Ev# 33 GIRLS 6&UN 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 34 BOYS 6&UN 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 35 GIRLS 7-7 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 36 BOYS 7-7 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 37 GIRLS 8-8 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 38 BOYS 8-8 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 39 GIRLS 9-9 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 40 BOYS 9-9 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 41 GIRLS 10-10 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 42 BOYS 10-10 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 43 GIRLS 11-11 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 44 BOYS 11-11 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 45 GIRLS 12-12 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 46 BOYS 12-12 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 47 GIRLS 13-13 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 48 BOYS 13-13 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 49 GIRLS 14-14 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 50 BOYS 14-14 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 51 GIRLS 15-16 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 52 BOYS 15-16 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 53 GIRLS 17-18 100Y INDIVIDUAL MEDLEY Ev# 54 BOYS 17-18 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
Ev# 55 GIRLS 6&UN 25Y BREASTSTROKE Ev# 56 BOYS 6&UN 25Y BREASTSTROKE
Ev# 57 GIRLS 7-7 25Y BREASTSTROKE Ev# 58 BOYS 7-7 25Y BREASTSTROKE
Ev# 59 GIRLS 8-8 25Y BREASTSTROKE Ev# 60 BOYS 8-8 25Y BREASTSTROKE
Ev# 61 GIRLS 9-9 50Y BREASTSTROKE Ev# 62 BOYS 9-9 50Y BREASTSTROKE
Ev# 63 GIRLS 10-10 50Y BREASTSTROKE Ev# 64 BOYS 10-10 50Y BREASTSTROKE
Ev# 65 GIRLS 11-11 50Y BREASTSTROKE Ev# 66 BOYS 11-11 50Y BREASTSTROKE
Ev# 67 GIRLS 12-12 50Y BREASTSTROKE Ev# 68 BOYS 12-12 50Y BREASTSTROKE
Ev# 69 GIRLS 13-13 50Y BREASTSTROKE Ev# 70 BOYS 13-13 50Y BREASTSTROKE
Ev# 71 GIRLS 14-14 50Y BREASTSTROKE Ev# 72 BOYS 14-14 50Y BREASTSTROKE
Ev# 73 GIRLS 15-16 50Y BREASTSTROKE Ev# 74 BOYS 15-16 50Y BREASTSTROKE
Ev# 75 GIRLS 17-18 50Y BREASTSTROKE Ev# 76 BOYS 17-18 50Y BREASTSTROKE
Ev# 77 GIRLS 6&UN 50Y FREESTYLE Ev# 78 BOYS 6&UN 50Y FREESTYLE
Ev# 79 GIRLS 7-7 50Y FREESTYLE Ev# 80 BOYS 7-7 50Y FREESTYLE
Ev# 81 GIRLS 8-8 50Y FREESTYLE Ev# 82 BOYS 8-8 50Y FREESTYLE
Ev# 83 GIRLS 9-9 100Y FREESTYLE Ev# 84 BOYS 9-9 100Y FREESTYLE
Ev# 85 GIRLS 10-10 100Y FREESTYLE Ev# 86 BOYS 10-10 100Y FREESTYLE
Ev# 87 GIRLS 11-11 100Y FREESTYLE Ev# 88 BOYS 11-11 100Y FREESTYLE
Ev# 89 GIRLS 12-12 100Y FREESTYLE Ev# 90 BOYS 12-12 100Y FREESTYLE
Ev# 91 GIRLS 13-13 100Y FREESTYLE Ev# 92 BOYS 13-13 100Y FREESTYLE
Ev# 93 GIRLS 14-14 100Y FREESTYLE Ev# 94 BOYS 14-14 100Y FREESTYLE
Ev# 95 GIRLS 15-16 100Y FREESTYLE Ev# 96 BOYS 15-16 100Y FREESTYLE
Ev# 97 GIRLS 17-18 100Y FREESTYLE Ev# 98 BOYS 17-18 100Y FREESTYLE
Ev# 99 GIRLS 6&UN 25Y BUTTERFLY Ev# 100 BOYS 6&UN 25Y BUTTERFLY
Ev# 101 GIRLS 7-7 25Y BUTTERFLY Ev# 102 BOYS 7-7 25Y BUTTERFLY
Ev# 103 GIRLS 8-8 25Y BUTTERFLY Ev# 104 BOYS 8-8 25Y BUTTERFLY
Ev# 105 GIRLS 9-9 50Y BUTTERFLY Ev# 106 BOYS 9-9 50Y BUTTERFLY
Ev# 107 GIRLS 10-10 50Y BUTTERFLY Ev# 108 BOYS 10-10 50Y BUTTERFLY
Ev# 109 GIRLS 11-11 50Y BUTTERFLY Ev# 110 BOYS 11-11 50Y BUTTERFLY
Ev# 111 GIRLS 12-12 50Y BUTTERFLY Ev# 112 BOYS 12-12 50Y BUTTERFLY
Ev# 113 GIRLS 13-13 50Y BUTTERFLY Ev# 114 BOYS 13-13 50Y BUTTERFLY
Ev# 115 GIRLS 14-14 50Y BUTTERFLY Ev# 116 BOYS 14-14 50Y BUTTERFLY
Ev# 117 GIRLS 15-16 50Y BUTTERFLY Ev# 118 BOYS 15-16 50Y BUTTERFLY
Ev# 119 GIRLS 17-18 50Y BUTTERFLY Ev# 120 BOYS 17-18 50Y BUTTERFLY
Ev# 121 GIRLS 6&UN 25Y FREESTYLE Ev# 122 BOYS 6&UN 25Y FREESTYLE
Ev# 123 GIRLS 7-7 25Y FREESTYLE Ev# 124 BOYS 7-7 25Y FREESTYLE
Ev# 125 GIRLS 8-8 25Y FREESTYLE Ev# 126 BOYS 8-8 25Y FREESTYLE
Ev# 127 GIRLS 9-9 50Y FREESTYLE Ev# 128 BOYS 9-9 50Y FREESTYLE
Ev# 129 GIRLS 10-10 50Y FREESTYLE Ev# 130 BOYS 10-10 50Y FREESTYLE
Ev# 131 GIRLS 11-11 50Y FREESTYLE Ev# 132 BOYS 11-11 50Y FREESTYLE
Ev# 133 GIRLS 12-12 50Y FREESTYLE Ev# 134 BOYS 12-12 50Y FREESTYLE
Ev# 135 GIRLS 13-13 50Y FREESTYLE Ev# 136 BOYS 13-13 50Y FREESTYLE
Ev# 137 GIRLS 14-14 50Y FREESTYLE Ev# 138 BOYS 14-14 50Y FREESTYLE
Ev# 139 GIRLS 15-16 50Y FREESTYLE Ev# 140 BOYS 15-16 50Y FREESTYLE
Ev# 141 GIRLS 17-18 50Y FREESTYLE Ev# 142 BOYS 17-18 50Y FREESTYLE
Ev# 143 GIRLS 8&UN 100Y FREESTYLE RELAY Ev# 144 BOYS 8&UN 100Y FREESTYLE RELAY
Ev# 145 GIRLS 10&UN 100Y FREESTYLE RELAY Ev# 146 BOYS 10&UN 100Y FREESTYLE RELAY
Ev# 147 GIRLS 12&UN 100Y FREESTYLE RELAY Ev# 148 BOYS 12&UN 100Y FREESTYLE RELAY
Ev# 149 GIRLS 14&UN 200Y FREESTYLE RELAY Ev# 150 BOYS 14&UN 200Y FREESTYLE RELAY
Ev# 151 GIRLS 18&UN 200Y FREESTYLE RELAY Ev# 152 BOYS 18&UN 200Y FREESTYLE RELAY

[Top of Page] [Event List]


Event 1 GIRLS 8&UN 100Y MEDLEY RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:37.86
          Russell,Anna       8          Snow,Maddy         8
          VanDel,Julia       8          McDevitt,Zoe       8
     2   WRAC A                       WRAC                   1:40.08
     3   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   1:46.94
          Dressel,Brooklyn   7          Stephanko,Savana   8
          Craig,Natalie      8          Martinez,Anna      7
     4   EPHRATA A                    EPHRATA                1:47.07
          Addink,Lindsay     7          Hock,Annabelle     8
          Brzezny,Nikola     8          Waites,Samantha   11
     5   WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW   1:58.90
          Thomsen,Emily      8          Willms,Brooke      8
          Katovich,Elizabeth 8          Hope,Johnna        7
     6   UPPER VALLEY SWIM TE C       UPPER VALLEY SWIM TE   2:04.32
          Swoboda,Rory       8          McKenney,Avery     7
          Preston,Ellie      8          Cortes,Giselle     7
     7   UPPER VALLEY SWIM TE D       UPPER VALLEY SWIM TE   2:13.33
          Miklosh,Sierra     8          Villalobos,Celeste 8
          Zehm,Bijou         8          Muscutt,Lauren     7

[Top of Page] [Event List]


Event 2 BOYS 8&UN 100Y MEDLEY RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:43.47
          Hafermann,Luke     8          Frank,Ethan        8
          Davies,Landon      8          Cortes,Issac       8
     2   CASHMERE A                   CASHMERE               1:44.17
          McCabe,Hunter      8          Gillikin,Whelan    8
          Croci,Jack         7          Young,Benjamin     8
     3   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   2:07.02
          Piers,Ben          7          Hol,Aiden          7
          Russ,Roswell       8          Ringel,Aidan       7
     4   WRAC A                       WRAC                   2:14.09
         EPHRATA A                    EPHRATA                     DQ
          Boruff,Maxwell     8          Waites,Drake       8
          Flynn,Andrae       8          Hock,Sammy         6
         UPPER VALLEY SWIM TE C       UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 3 GIRLS 10&UN 100Y MEDLEY RELAY
     1   CASHMERE A                   CASHMERE               1:26.33
          Riker,Shelby      10          Kimes,Andee       10
          Dilly,Claire       9          Skalisky,Madi     10
     2   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:26.38
          Brulotte,Elise    10          Wilder,Jaydn      10
          Evans,Megan       10          Brown,Abigail     10
     3   EPHRATA A                    EPHRATA                1:31.50
          Ostrowski,Katelyn 10          Dilling,Emmie      9
          Buchert,Mya       10          Dunn,Livie        10
     4   WRAC A                       WRAC                   1:35.75
     5   CASHMERE B                   CASHMERE               1:37.75
          Croci,Grace        9          Bergren,Kalea      9
          Asmussen,Lauren   10          Kelly,Lauren      10
     6   UPPER VALLEY SWIM TE C       UPPER VALLEY SWIM TE   1:46.07
          Moore,Kaila       10          Brenan,Josie       9
          Pinneo,Sarah       9          Rodriguez,Grace   10
     7   UPPER VALLEY SWIM TE D       UPPER VALLEY SWIM TE   1:47.62
          Barragain,Alondra 10          Muscutt,Kascia     9
          Butriulle,Sarah    9          Dressel,Raeann     9
     8   EPHRATA B                    EPHRATA                1:51.50
          Buchert,Isabel     9          Boyd,Shannon       9
          Mickelsen,Chloe    9          Carvo,Ivie         9
     9   CASHMERE C                   CASHMERE               1:58.01
          Martin,Katie      10          Nelson,Eleanor     9
          Pace,Rebecca       9          Dilly,Sophie       7
         UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
          Craig,Kaitlyn     10          Hafermann,Halla   10
          Rodriguez,Isabel   9          Bittle,Kayla Jo    9

[Top of Page] [Event List]


Event 4 BOYS 10&UN 100Y MEDLEY RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:26.17
          Duncan,Teague      9          Bond-Gledhill,Henr 9
          Erisman,Logan      9          McKenney,Lane     10
     2   EPHRATA A                    EPHRATA                1:31.39
          Rawley,Jacob       9          Hock,Joeseph      10
          Brito,Landon      10          Laird,Mac          9
     3   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   1:33.56
          Lambert,Wyatt      9          Fishburne,Elijah  10
          Thompson,T.J.      9          Gross,Dylan       10
     4   WRAC A                       WRAC                   1:35.88
     5   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       1:38.21
          Calloway,Jackson   9          Sahli,Gavin        9
          Beaumont,Tyson     9          Balle,Humberto     9
     6   UPPER VALLEY SWIM TE C       UPPER VALLEY SWIM TE   1:38.33
          Hamilton,Khayias  10          D'Atre,Dawson     10
          Piers,Will         9          Mohrland,Ivan     10
     7   EPHRATA B                    EPHRATA                1:42.36
          Williams,Andrew    8          MacEda,Alan       10
          Waters,Reid        9          Allen,Griffin      9
     8   CASHMERE A                   CASHMERE               1:42.53
          Aguigui,Josiah    10          Gillikin,Liam     10
          Young,James       10          McCabe,Gavin      10
     9   WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW   2:16.78
          Voie,Chase         8          Browning,Kayden    9
          Voie,Riley         9          Katovich,Jack      7

[Top of Page] [Event List]


Event 5 GIRLS 12&UN 100Y MEDLEY RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:12.11
          Mohrland,Luka     12          Astell,Addie      11
          Witkowski,Jana    12          McDevitt,Brooke   12
     2   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   1:17.11
          Conoley,Fern      12          Northrup,Ranger   12
          Bond-Gledhill,Ell 11          Dressel,Isabelle  12
     3   EPHRATA A                    EPHRATA                1:17.52
          Flynn,Kelsi       12          Kliphardt,Brianne 12
          Laird,Kyra        12          Waites,Samantha   11
     4   CASHMERE A                   CASHMERE               1:17.95
          Thomas,Rachel     11          Mock,Katie        12
          Dilly,Elsie       11          Wisemore,Nikki    12
     5   UPPER VALLEY SWIM TE C       UPPER VALLEY SWIM TE   1:25.74
          Barragain,Alexand 12          Spiegel-Ostrom,Iv 12
          Ringel,Kieran     12          Martinez,Skylar   11
     6   WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW   1:25.75
          Hansen,Alyssa     11          Willms,Taylor     11
          Gormley,McKaylin  12          Deishl,Lexi       11
     7   WRAC A                       WRAC                   1:29.72
     8   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       1:30.28
          Thomsen,Taylor     8          Nieuwenhuis,Brynn 10
          Thomsen,Natalie   11          Krysinski,Josie   11
     9   EPHRATA B                    EPHRATA                1:39.08
          Billingsley,Karen 11          Robinson,Hannah   11
          Crago,Christa     11          Mickelsen,Avery   11
     10  WATERVILLE SUMMER SW B       WATERVILLE SUMMER SW   2:00.62
          Kruger,Alexis     10          Henson,Haley      11
          Newcomb,Haylee    11          

[Top of Page] [Event List]


Event 6 BOYS 12&UN 100Y MEDLEY RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       1:15.13
          Beaumont,Riley    12          VanDiest,Brendan  12
          Cryder,Bobby      12          Petersen,Gates    11
     2   EPHRATA A                    EPHRATA                1:16.51
          Allen,Gavan       11          Boyd,Ethan        11
          Etter,Ethan       12          Cox,Cade          12
     3   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:16.88
          Fishburne,Caleb   11          Hol,Niko          12
          Thompson,Ty       12          Preston,Joshua    11
     4   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   1:31.20
          Campbell,Keldan   12          Ashcraft,Quinn    11
          Dawson,Raven      11          Kostka,Nikolai    12
     5   CASHMERE A                   CASHMERE               1:39.92
          McCormick,Shane   11          Moser,Jordan      12
          Nelson,Henry       7          Hughes-Roberts,Der 7
         WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW       SCR
          Gormley,Gannon     9          Bromiley,Braylen  11
          Osborne,Will      11          Hope,Jaylen        9
         WRAC A                       WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 7 GIRLS 14&UN 200Y MEDLEY RELAY
     1   EPHRATA A                    EPHRATA                2:23.51
          Etter,Karlee      13          Turnbull,Alice    14
          Stutzman,Brook    14          Scellick,Catherin 14
     2   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   2:30.03
          Lasater,Grace     14          Sittman,Delaney   13
          Seaman,Claire     13          McEachern,Marriah 13
     3   WRAC A                       WRAC                   2:36.88
     4   CASHMERE A                   CASHMERE               2:38.98
          Asmussen,Hannah   13          Thomas,Caitlin    14
          Young,Angela      13          Collins,Camille   14
     5   EPHRATA B                    EPHRATA                2:58.81
          Billingsley,Krist 14          Culbertson,Camill 13
          Brooks,Marissa    14          Mickelsen,Delaney 13
         EPHRATA C                    EPHRATA                    SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 8 BOYS 14&UN 200Y MEDLEY RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   2:17.02
          Hamilton,Khayman  14          Brulotte,Joshua   13
          Ashcraft,Connor   14          Browne,Blakely    14
     2   EPHRATA A                    EPHRATA                2:22.35
          Ostrowski,Quint   13          Munro,Griffin     13
          Boyd,Elliott      13          Barnes,Gavin      14
     3   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       2:24.44
          Prchal,Sean       14          Petersen,Gunnar   13
          Silk,Russell      14          Berndt,Titus      13
     4   EPHRATA B                    EPHRATA                2:46.81
          Kliphardt,Wesley  13          Firestone,Jacob   13
          MacEda,Julio      13          Waters,Max        13
         WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW        DQ
          Tonseth,Seth      14          Stibal,Jacob      11
                                        
         WRAC B                       WRAC                       SCR
         UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE       SCR
          Collier,Brady     14          Gorski,David      14
          Hamilton,Khayman  14          Wood,Noah         14

[Top of Page] [Event List]


Event 9 GIRLS 18&UN 200Y MEDLEY RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   2:14.63
          Adams,Emma        17          Ross,Halee        16
          Cibicki,Alina     17          Russ,Janessa      17
     2   EPHRATA A                    EPHRATA                2:18.63
          Laird,Lauren      16          Inch,Kari         17
          Nelson,Melissa    16          Barnes,Taylor     16
     3   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       2:35.64
          Berndt,Monica     15          Petersen,Madi     16
          Silk,Caitlin      16          Lindell,Hannah    13
     4   EPHRATA B                    EPHRATA                2:43.17
          Flynn,Shannon     16          McDonnell,Kristen 16
          Bolding,Kathryn   18          Balthazor,Moregan 17
     5   WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW   2:55.99
          Adams,Alyssa      13          Browning,Kelsey   13
          Thomsen,Elaina    14          Bromiley,Bailey   15
     6   CASHMERE A                   CASHMERE               3:01.98
          Ward,Colleen      13          Young,Rebeccah    17
          Kelly,Grace       11          Barnes,Caley      15
         EPHRATA C                    EPHRATA                    SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 10 BOYS 18&UN 200Y MEDLEY RELAY
     1   EPHRATA A                    EPHRATA                2:08.45
          Pohle,Kyle        18          Turnbull,Brice    15
          Laird,Jacob       15          Garcia,Isaac      15
     2   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       2:14.54
          Petersen,Trey     15          Lindell,Jarrod    17
          Hodges,Darren     16          Gregg,Sam         15
     3   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   2:19.75
          Story,Dillon      16          Gorski,David      14
          Fields,Sam        17          Dougherty,Elijah  15
     4   CASHMERE A                   CASHMERE               2:23.73
          Collett,Garrett   16          Dilly,Joseph      12
          Moser,Cameron     14          McCabe,Jadon      13
     5   WRAC A                       WRAC                   2:44.50
          Williams,Sam       9          Whitmer,Chase     14
          VanDerpool,Tyler  13          Whited,Drew       12
         UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
          Tower,Nicholas    18          Gross,Connor      17
          Wisemore,Aaron    17          Erisman,Chandler  15

[Top of Page] [Event List]


Event 11 GIRLS 6&UN 25Y BACKSTROKE
     1   Mott, Abbey              6   CASHMERE                 32.73
     2   Wurl, Emily              6   QUINCY SWIM TEAM         33.86
     3   Viebrock, Bailey         6   WATERVILLE SUMMER SW     38.33
         Workinger, Shannon       6   QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 12 BOYS 6&UN 25Y BACKSTROKE
     1   Calloway, Trenten        6   QUINCY SWIM TEAM         31.03
     2   Butriulle, Evan          6   UPPER VALLEY SWIM TE     33.33
     3   Frank, Julian            6   UPPER VALLEY SWIM TE     37.08
     4   Runions, Chase           6   UPPER VALLEY SWIM TE     38.32
     5   Sahli, Damon             5   QUINCY SWIM TEAM       1:00.79

[Top of Page] [Event List]


Event 13 GIRLS 7-7 25Y BACKSTROKE
     1   Dressel, Brooklyn        7   UPPER VALLEY SWIM TE     26.45
     2   Addink, Lindsay          7   EPHRATA                  28.06
     3   Cortes, Giselle          7   UPPER VALLEY SWIM TE     29.25
     4   Rudell, Sophia           7   WRAC                     29.57
     5   Hope, Johnna             7   WATERVILLE SUMMER SW     32.51
     6   Martinez, Anna           7   UPPER VALLEY SWIM TE     32.55
     7   Brenan, Nina             7   UPPER VALLEY SWIM TE     34.94
     8   Osborne, Ella            7   WATERVILLE SUMMER SW     36.42
     9   Palmer, Chloe            7   UPPER VALLEY SWIM TE     39.54
     10  Buchert, Abigail         7   EPHRATA                  46.45
         Gonzalez, Eva            7   QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 14 BOYS 7-7 25Y BACKSTROKE
     1   Tveten, Isaac            7   UPPER VALLEY SWIM TE     27.70
     2   Haberlock, Kai           7   WRAC                     32.64
     3   Dooley, Conner           7   WRAC                     33.67
     4   Hughes-Roberts, Derek    7   CASHMERE                 34.83
     5   Katovich, Jack           7   WATERVILLE SUMMER SW     40.03
     6   Aguigui, Jaaz            7   CASHMERE                 51.76
         Ringel, Aidan            7   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 15 GIRLS 8-8 25Y BACKSTROKE
     1   Brzezny, Nikola          8   EPHRATA                  22.98
     2   Katovich, Elizabeth      8   WATERVILLE SUMMER SW     23.76
     3   Thomsen, Taylor          8   QUINCY SWIM TEAM         26.92
     4   Thomsen, Emily           8   WATERVILLE SUMMER SW     28.59
     5   Hodges, Bridgette        8   QUINCY SWIM TEAM         30.18
     6   Waites, Olivia           8   EPHRATA                  30.25
     7   Johnson, Stella          8   UPPER VALLEY SWIM TE     32.07
     8   Miklosh, Sierra          8   UPPER VALLEY SWIM TE     33.47
     9   Swoboda, Rory            8   UPPER VALLEY SWIM TE     34.17
     10  Westra, Kara             8   QUINCY SWIM TEAM         35.12
     11  Preston, Ellie           8   UPPER VALLEY SWIM TE     35.41
     12  Stoddard, Sierra         8   UPPER VALLEY SWIM TE     38.58
     13  Gregg, Atalee            8   QUINCY SWIM TEAM         38.93
     14  Carter, Jordan           8   WATERVILLE SUMMER SW     39.31
     15  Villalobos, Celeste      8   UPPER VALLEY SWIM TE     41.62
         Gonzalez, Jda            8   QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 16 BOYS 8-8 25Y BACKSTROKE
     1   Boruff, Maxwell          8   EPHRATA                  23.60
     2   McCabe, Hunter           8   CASHMERE                 25.07
     3   Frank, Ethan             8   UPPER VALLEY SWIM TE     26.41
     4   Waites, Drake            8   EPHRATA                  27.15
     5   Young, Benjamin          8   CASHMERE                 31.75
     6   Brine, Torin             8   UPPER VALLEY SWIM TE     35.61
     7   Voie, Chase              8   WATERVILLE SUMMER SW     39.36

[Top of Page] [Event List]


Event 17 GIRLS 9-9 50Y BACKSTROKE
     1   Bergren, Kalea           9   CASHMERE                 51.00
     2   Bittle, Kayla Jo         9   UPPER VALLEY SWIM TE     51.89
     3   Rodriguez, Isabel        9   UPPER VALLEY SWIM TE     56.92
     4   Buchert, Isabel          9   EPHRATA                  57.38
     5   Carvo, Ivie              9   EPHRATA                  59.40
     6   Boyd, Shannon            9   EPHRATA                  59.60
     7   Bensch, Hannah           9   QUINCY SWIM TEAM       1:21.95
     8   VanCe, Rose              9   QUINCY SWIM TEAM       1:53.73

[Top of Page] [Event List]


Event 18 BOYS 9-9 50Y BACKSTROKE
     1   Wheeler, Cameron         9   WRAC                     40.77
     2   Calloway, Jackson        9   QUINCY SWIM TEAM         50.91
     3   Duncan, Teague           9   UPPER VALLEY SWIM TE     52.41
     4   Lambert, Wyatt           9   UPPER VALLEY SWIM TE     58.46
     5   Rawley, Jacob            9   EPHRATA                  59.15
     6   Sahli, Gavin             9   QUINCY SWIM TEAM         59.23
     7   Freimund, Chandler       9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:04.75
     8   Browning, Kayden         9   WATERVILLE SUMMER SW   1:06.32
     9   Allen, Griffin           9   EPHRATA                1:11.86
     10  Link, Otto               9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:13.09
     11  Finegold, Jake           9   WRAC                   1:15.34
     12  Gormley, Gannon          9   WATERVILLE SUMMER SW   1:25.54
     13  Balle, Humberto          9   QUINCY SWIM TEAM       1:26.13
         Hope, Jaylen             9   WATERVILLE SUMMER SW        DQ
         Rubio, Carter            9   QUINCY SWIM TEAM           SCR
         Cox, Carter              9   EPHRATA                    SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 19 GIRLS 10-10 50Y BACKSTROKE
     1   Brulotte, Elise          10  UPPER VALLEY SWIM TE     44.36
     2   Ostrowski, Katelyn       10  EPHRATA                  44.63
     3   Riker, Shelby            10  CASHMERE                 48.14
     4   Skalisky, Madi           10  CASHMERE                 52.19
     5   Dunn, Livie              10  EPHRATA                  58.00
     6   Rodriguez, Grace         10  UPPER VALLEY SWIM TE     58.38
     7   Brooks, Miranda          10  EPHRATA                  58.81
     8   Martin, Katie            10  CASHMERE                 58.89
     9   Moore, Kaila             10  UPPER VALLEY SWIM TE     59.48
     10  Barragain, Alondra       10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:00.28
     11  VanCe, Madeline          10  QUINCY SWIM TEAM       1:18.85
     12  Kruger, Alexis           10  WATERVILLE SUMMER SW   1:32.74
         Hafermann, Halla         10  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Michael, Kylie           10  CASHMERE                   SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 20 BOYS 10-10 50Y BACKSTROKE
     1   Gillikin, Liam           10  CASHMERE                 57.23
     2   Kim, Noah                10  WRAC                     59.28
     3   Aguigui, Josiah          10  CASHMERE               1:02.03
     4   Hamilton, Khayias        10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:02.59
     5   D'Atre, Dawson           10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:02.99
     6   Mohrland, Ivan           10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:04.71
     7   McCabe, Gavin            10  CASHMERE               1:23.85
         Campbell, Skye           10  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Workinger, Tom           10  QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 21 GIRLS 11-11 50Y BACKSTROKE
     1   Bond-Gledhill, Ella      11  UPPER VALLEY SWIM TE     43.17
     2   Keating, Aly             11  WRAC                     45.88
     3   Billingsley, Karen       11  EPHRATA                  46.83
     4   Waites, Samantha         11  EPHRATA                  47.90
     5   Kelly, Grace             11  CASHMERE                 48.08
     6   Thomas, Rachel           11  CASHMERE                 48.42
     7   Krysinski, Josie         11  QUINCY SWIM TEAM         49.46
     8   Hansen, Alyssa           11  WATERVILLE SUMMER SW     57.62
     9   Boruff, Rachel           11  EPHRATA                  59.70
     10  Newcomb, Haylee          11  WATERVILLE SUMMER SW   1:05.10
         James, Chloe             11  QUINCY SWIM TEAM            DQ
         Davis, Naomi             11  CASHMERE                   SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 22 BOYS 11-11 50Y BACKSTROKE
     1   Allen, Gavan             11  EPHRATA                  39.26
     2   Petersen, Gates          11  QUINCY SWIM TEAM         45.07
     3   Fishburne, Caleb         11  UPPER VALLEY SWIM TE     48.61
     4   McCormick, Shane         11  CASHMERE                 48.95
     5   Preston, Joshua          11  UPPER VALLEY SWIM TE     49.61
     6   Dawson, Raven            11  UPPER VALLEY SWIM TE     52.28
     7   Hodges, Randy            11  QUINCY SWIM TEAM         57.46
     8   Bromiley, Braylen        11  WATERVILLE SUMMER SW   1:04.00
         Binner, Garrett          11  WRAC                        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 23 GIRLS 12-12 50Y BACKSTROKE
     1   Gormley, McKaylin        12  WATERVILLE SUMMER SW     39.54
     2   Whitmer, McKay           12  WRAC                     40.40
     3   Spiegel-Ostrom, Ivy      12  UPPER VALLEY SWIM TE     41.14
     4   Flynn, Kelsi             12  EPHRATA                  43.35
     5   Mohrland, Luka           12  UPPER VALLEY SWIM TE     43.50
     6   Witkowski, Jana          12  UPPER VALLEY SWIM TE     45.07
     7   Mataya, Kyla             12  WRAC                     47.42
     8   Barragain, Alexandra     12  UPPER VALLEY SWIM TE     50.55
         Pounds, Kylee            12  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 24 BOYS 12-12 50Y BACKSTROKE
     1   Beaumont, Riley          12  QUINCY SWIM TEAM         37.94
     2   Dilly, Joseph            12  CASHMERE                 38.18
     3   Rawley, John             12  EPHRATA                  49.89
     4   Nevil, Bob               12  WRAC                   1:05.05
         Campbell, Keldan         12  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 25 GIRLS 13-13 50Y BACKSTROKE
     1   Abbott, Olivia           13  CASHMERE                 45.11
     2   Browning, Kelsey         13  WATERVILLE SUMMER SW     45.45
     3   Asmussen, Hannah         13  CASHMERE                 46.77
     4   Brown, Madalyn           13  UPPER VALLEY SWIM TE     47.54
     5   Nordt, Claire            13  WRAC                     52.68
     6   Ward, Colleen            13  CASHMERE                 54.71
     7   Adams, Alyssa            13  WATERVILLE SUMMER SW     55.58
         McEachern, Marriah       13  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Hughes, Alexis           13  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 26 BOYS 13-13 50Y BACKSTROKE
     1   Ostrowski, Quint         13  EPHRATA                  38.26
     2   Kliphardt, Wesley        13  EPHRATA                  40.73
     3   McCabe, Jadon            13  CASHMERE                 51.04

[Top of Page] [Event List]


Event 27 GIRLS 14-14 50Y BACKSTROKE
     1   Scellick, Catherine      14  EPHRATA                  36.49
     2   Nevil, Francesca         14  WRAC                     36.51
     3   Lasater, Grace           14  UPPER VALLEY SWIM TE     38.62
     4   Turnbull, Alice          14  EPHRATA                  38.91
     5   Stutzman, Brook          14  EPHRATA                  41.47
         Noland, Lizzy            14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 28 BOYS 14-14 50Y BACKSTROKE
     1   Silk, Russell            14  QUINCY SWIM TEAM         34.44
     2   Prchal, Sean             14  QUINCY SWIM TEAM         35.14
     3   Tonseth, Seth            14  WATERVILLE SUMMER SW   1:01.19
         Wood, Noah               14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR
         Collier, Brady           14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 29 GIRLS 15-16 50Y BACKSTROKE
     1   Nelson, Melissa          16  EPHRATA                  35.59
     2   Laird, Lauren            16  EPHRATA                  38.10
     3   Barnes, Taylor           16  EPHRATA                  40.42
     4   Bromiley, Bailey         15  WATERVILLE SUMMER SW     44.53
     5   Berndt, Monica           15  QUINCY SWIM TEAM         44.72
     6   Barnes, Caley            15  CASHMERE                 57.82

[Top of Page] [Event List]


Event 30 BOYS 15-16 50Y BACKSTROKE
     1   Collett, Garrett         16  CASHMERE                 28.90
     2   Petersen, Trey           15  QUINCY SWIM TEAM         37.20
     3   Dougherty, Elijah        15  UPPER VALLEY SWIM TE     38.84
     4   Lindell, Aaron           15  QUINCY SWIM TEAM         40.78

[Top of Page] [Event List]


Event 31 GIRLS 17-18 50Y BACKSTROKE
     1   Adams, Emma              17  UPPER VALLEY SWIM TE     35.14
     2   Russ, Janessa            17  UPPER VALLEY SWIM TE     40.47

[Top of Page] [Event List]


Event 32 BOYS 17-18 50Y BACKSTROKE
     1   Pohle, Kyle              18  EPHRATA                  34.65
     2   Tower, Nicholas          18  UPPER VALLEY SWIM TE     36.61
     3   Crites, Clayton          18  UPPER VALLEY SWIM TE     39.93

[Top of Page] [Event List]


Event 35 GIRLS 7-7 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Dilly, Sophie            7   CASHMERE               2:03.22
     2   McKenney, Avery          7   UPPER VALLEY SWIM TE   2:22.53

[Top of Page] [Event List]


Event 36 BOYS 7-7 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Nelson, Henry            7   CASHMERE               2:25.41
         Croci, Jack              7   CASHMERE                    DQ
         Shrader, Jordan          7   WRAC                        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 37 GIRLS 8-8 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Toth, Alex               8   WRAC                   1:48.81
     2   Russell, Anna            8   UPPER VALLEY SWIM TE   1:50.99
     3   Hock, Annabelle          8   EPHRATA                2:00.17
     4   Craig, Natalie           8   UPPER VALLEY SWIM TE   2:00.50
     5   VanDel, Julia            8   UPPER VALLEY SWIM TE   2:01.75
     6   Willms, Brooke           8   WATERVILLE SUMMER SW   2:12.34
     7   Neace, Anna              8   WRAC                   2:24.82
         Robertson, Alexis        8   WRAC                        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 38 BOYS 8-8 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Gillikin, Whelan         8   CASHMERE               2:06.84
     2   Cortes, Issac            8   UPPER VALLEY SWIM TE   2:12.18
         Russ, Roswell            8   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Davies, Landon           8   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 39 GIRLS 9-9 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Dilly, Claire            9   CASHMERE               1:40.17
     2   Brenan, Josie            9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:45.21
     3   Croci, Grace             9   CASHMERE               2:00.25
     4   Pinneo, Sarah            9   UPPER VALLEY SWIM TE   2:06.14
     5   Boyd, Shannon            9   EPHRATA                2:08.09
     6   Butriulle, Sarah         9   UPPER VALLEY SWIM TE   2:36.12
         Dressel, Raeann          9   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 40 BOYS 9-9 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Wheeler, Cameron         9   WRAC                   1:34.31
     2   Calloway, Jackson        9   QUINCY SWIM TEAM       1:39.65
     3   Beaumont, Tyson          9   QUINCY SWIM TEAM       1:43.20
     4   Erisman, Logan           9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:47.00
     5   Haberlock, Trey          9   WRAC                   1:49.57
     6   Piers, Will              9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:59.77
     7   Waters, Reid             9   EPHRATA                2:01.78
     8   Laird, Mac               9   EPHRATA                2:02.29
         Duncan, Teague           9   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Thompson, T.J.           9   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Bond-Gledhill, Henry     9   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Browning, Kayden         9   WATERVILLE SUMMER SW        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 41 GIRLS 10-10 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Evans, Megan             10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:38.07
     2   Brulotte, Elise          10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:39.81
     3   Buchert, Mya             10  EPHRATA                1:41.09
     4   Wilder, Jaydn            10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:50.51
     5   Brown, Abigail           10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:55.73
     6   Craig, Kaitlyn           10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:59.22
     7   Neace, Grace             10  WRAC                   2:11.70
     8   Kruger, Alexis           10  WATERVILLE SUMMER SW   2:27.89
         Kimes, Andee             10  CASHMERE                    DQ
         Orallo, Grace            10  WRAC                        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 42 BOYS 10-10 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Young, James             10  CASHMERE               1:46.84
     2   McKenney, Lane           10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:49.88
     3   Hock, Joeseph            10  EPHRATA                1:53.90
         D'Atre, Dawson           10  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 43 GIRLS 11-11 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Dilly, Elsie             11  CASHMERE               1:24.72
     2   Astell, Addie            11  UPPER VALLEY SWIM TE   1:40.39
     3   Deishl, Lexi             11  WATERVILLE SUMMER SW   1:40.45
     4   Bond-Gledhill, Ella      11  UPPER VALLEY SWIM TE   1:40.98
     5   Mickelsen, Avery         11  EPHRATA                1:56.23
     6   Willms, Taylor           11  WATERVILLE SUMMER SW   1:58.98
     7   Henson, Haley            11  WATERVILLE SUMMER SW   2:02.48

[Top of Page] [Event List]


Event 44 BOYS 11-11 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Boyd, Ethan              11  EPHRATA                1:39.22
     2   Preston, Joshua          11  UPPER VALLEY SWIM TE   1:41.12
     3   Ashcraft, Quinn          11  UPPER VALLEY SWIM TE   1:42.85
     4   Fishburne, Caleb         11  UPPER VALLEY SWIM TE   1:54.72
     5   Osborne, Will            11  WATERVILLE SUMMER SW   2:03.47
         Shrader, Justus          11  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 45 GIRLS 12-12 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Mock, Katie              12  CASHMERE               1:29.34
     2   McDevitt, Brooke         12  UPPER VALLEY SWIM TE   1:30.23
     3   Kliphardt, Brianne       12  EPHRATA                1:32.59
     4   Laird, Kyra              12  EPHRATA                1:33.03
     5   Dressel, Isabelle        12  UPPER VALLEY SWIM TE   1:33.14
     6   Conoley, Fern            12  UPPER VALLEY SWIM TE   1:37.14
     7   Wisemore, Nikki          12  CASHMERE               1:39.85

[Top of Page] [Event List]


Event 46 BOYS 12-12 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Beaumont, Riley          12  QUINCY SWIM TEAM       1:23.01
     2   Thompson, Ty             12  UPPER VALLEY SWIM TE   1:24.68
     3   Moser, Jordan            12  CASHMERE               1:26.75
     4   Campbell, Keldan         12  UPPER VALLEY SWIM TE   2:08.55
         Hol, Niko                12  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Rawley, John             12  EPHRATA                     DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 47 GIRLS 13-13 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Seaman, Claire           13  UPPER VALLEY SWIM TE   1:25.34
     2   Sittman, Delaney         13  UPPER VALLEY SWIM TE   1:25.86
     3   McEachern, Marriah       13  UPPER VALLEY SWIM TE   1:26.80
     4   Lindell, Hannah          13  QUINCY SWIM TEAM       1:31.53
     5   Gross, Trinity           13  UPPER VALLEY SWIM TE   1:36.83
     6   Garcia, Maya             13  EPHRATA                1:37.22
     7   Mickelsen, Delaney       13  EPHRATA                1:39.79
     8   Nordt, Claire            13  WRAC                   1:53.89
         Abbott, Olivia           13  CASHMERE                    DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 48 BOYS 13-13 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Petersen, Gunnar         13  QUINCY SWIM TEAM       1:20.63
     2   Boyd, Elliott            13  EPHRATA                1:21.29
     3   Kliphardt, Wesley        13  EPHRATA                1:27.08
     4   Winters, Sam             13  UPPER VALLEY SWIM TE   1:38.54
         Lee, Blaine              13  QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 49 GIRLS 14-14 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Nevil, Francesca         14  WRAC                   1:18.31
     2   Scellick, Catherine      14  EPHRATA                1:21.13
     3   Russ, Madison            14  UPPER VALLEY SWIM TE   1:27.10
     4   Thomsen, Elaina          14  WATERVILLE SUMMER SW   1:36.04

[Top of Page] [Event List]


Event 50 BOYS 14-14 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Browne, Blakely          14  UPPER VALLEY SWIM TE   1:13.03
     2   Moser, Cameron           14  CASHMERE               1:15.00
     3   Prchal, Sean             14  QUINCY SWIM TEAM       1:15.60
     4   Hamilton, Khayman        14  UPPER VALLEY SWIM TE   1:16.78
     5   Whitmer, Chase           14  WRAC                   1:21.13
     6   Barnes, Gavin            14  EPHRATA                1:24.28
         Farnsworth, Damion       14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 51 GIRLS 15-16 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Laird, Lauren            16  EPHRATA                1:19.38
     2   Petersen, Madi           16  QUINCY SWIM TEAM       1:20.43
     3   Young, Grace             15  CASHMERE               1:26.37
     4   Wright, Victoria         15  UPPER VALLEY SWIM TE   1:29.34
     5   Berndt, Monica           15  QUINCY SWIM TEAM       1:29.78

[Top of Page] [Event List]


Event 52 BOYS 15-16 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Erisman, Chandler        15  UPPER VALLEY SWIM TE   1:07.17
     2   Laird, Jacob             15  EPHRATA                1:08.12
     3   Gregg, Sam               15  QUINCY SWIM TEAM       1:21.59
     4   Dougherty, Elijah        15  UPPER VALLEY SWIM TE   1:28.85
         Martinez, Jake           15  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR
         Hodges, Darren           16  QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 53 GIRLS 17-18 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Cibicki, Alina           17  UPPER VALLEY SWIM TE   1:14.36
     2   Inch, Kari               17  EPHRATA                1:17.26
     3   Adams, Emma              17  UPPER VALLEY SWIM TE   1:18.63

[Top of Page] [Event List]


Event 54 BOYS 17-18 100Y INDIVIDUAL MEDLEY
     1   Tower, Nicholas          18  UPPER VALLEY SWIM TE   1:14.12
     2   Lindell, Jarrod          17  QUINCY SWIM TEAM       1:19.03

[Top of Page] [Event List]


Event 55 GIRLS 6&UN 25Y BREASTSTROKE
     1   Mott, Abbey              6   CASHMERE                 31.23
         Finegold, Berkley        6   WRAC                        DQ
         Gunderson, Maddy         6   WRAC                        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 56 BOYS 6&UN 25Y BREASTSTROKE
     1   Hock, Sammy              6   EPHRATA                1:00.29

[Top of Page] [Event List]


Event 57 GIRLS 7-7 25Y BREASTSTROKE
     1   McKenney, Avery          7   UPPER VALLEY SWIM TE     31.61
     2   Muscutt, Lauren          7   UPPER VALLEY SWIM TE     38.04
         Buchert, Abigail         7   EPHRATA                     DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 58 BOYS 7-7 25Y BREASTSTROKE
     1   Croci, Jack              7   CASHMERE                 30.45
     2   Tveten, Isaac            7   UPPER VALLEY SWIM TE     36.52
     3   Hol, Aiden               7   UPPER VALLEY SWIM TE     39.76
         Haberlock, Kai           7   WRAC                        DQ
         Velazquez, Gabe          7   WRAC                        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 59 GIRLS 8-8 25Y BREASTSTROKE
     1   Toth, Alex               8   WRAC                     24.31
     2   Snow, Maddy              8   UPPER VALLEY SWIM TE     25.22
     3   McDevitt, Zoe            8   UPPER VALLEY SWIM TE     25.70
     4   Russell, Anna            8   UPPER VALLEY SWIM TE     25.73
     5   Robertson, Alexis        8   WRAC                     28.06
     6   Hughes-Roberts, Brianna  8   CASHMERE                 28.95
     7   Neace, Anna              8   WRAC                     29.41
     8   Stephanko, Savana        8   UPPER VALLEY SWIM TE     29.88
     9   Hock, Annabelle          8   EPHRATA                  30.00
     10  Willms, Brooke           8   WATERVILLE SUMMER SW     31.15
     11  Johnson, Stella          8   UPPER VALLEY SWIM TE     32.19
     12  Zehm, Bijou              8   UPPER VALLEY SWIM TE     32.51
     13  Thomsen, Taylor          8   QUINCY SWIM TEAM         33.12
     14  Villalobos, Celeste      8   UPPER VALLEY SWIM TE     34.24
         Owens, Madee             8   EPHRATA                     DQ
         Preston, Ellie           8   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 60 BOYS 8-8 25Y BREASTSTROKE
     1   Gillikin, Whelan         8   CASHMERE                 25.91
     2   Davies, Landon           8   UPPER VALLEY SWIM TE     26.85
     3   Frank, Ethan             8   UPPER VALLEY SWIM TE     27.49
     4   Hafermann, Luke          8   UPPER VALLEY SWIM TE     29.26
         Flynn, Andrae            8   EPHRATA                     DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 61 GIRLS 9-9 50Y BREASTSTROKE
     1   Brenan, Josie            9   UPPER VALLEY SWIM TE     52.42
     2   Dilling, Emmie           9   EPHRATA                  55.73
     3   Bittle, Kayla Jo         9   UPPER VALLEY SWIM TE     56.85
     4   Bergren, Kalea           9   CASHMERE                 58.66
     5   Muscutt, Kascia          9   UPPER VALLEY SWIM TE     59.31
     6   Bensch, Hannah           9   QUINCY SWIM TEAM         59.76
     7   Dressel, Raeann          9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:00.85
     8   Croci, Grace             9   CASHMERE               1:01.99
     9   Rodriguez, Isabel        9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:02.17
     10  Wickel, Chelsea          9   WRAC                   1:03.81
     11  Carvo, Ivie              9   EPHRATA                1:05.77
     12  Boyd, Shannon            9   EPHRATA                1:09.34
     13  Pinneo, Sarah            9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:10.29
     14  Pace, Rebecca            9   CASHMERE               1:15.43
     15  Butriulle, Sarah         9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:17.89
     16  Buchert, Isabel          9   EPHRATA                1:30.53
         Dooley, Jaden            9   WRAC                        DQ
         Mickelsen, Chloe         9   EPHRATA                     DQ
         Palmer, Emma             9   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Nelson, Eleanor          9   CASHMERE                    DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 62 BOYS 9-9 50Y BREASTSTROKE
     1   Bond-Gledhill, Henry     9   UPPER VALLEY SWIM TE     51.92
     2   Haberlock, Trey          9   WRAC                     51.95
     3   Calloway, Jackson        9   QUINCY SWIM TEAM         53.16
     4   Williams, Sam            9   WRAC                     54.36
     5   Erisman, Logan           9   UPPER VALLEY SWIM TE     56.59
     5   Sahli, Gavin             9   QUINCY SWIM TEAM         56.59
     7   Piers, Will              9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:01.27
     8   Allen, Griffin           9   EPHRATA                1:01.59
     9   Laird, Mac               9   EPHRATA                1:02.01
     10  Rawley, Jacob            9   EPHRATA                1:19.28
         Finegold, Jake           9   WRAC                        DQ
         Freimund, Chandler       9   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 63 GIRLS 10-10 50Y BREASTSTROKE
     1   Robertson, Kaitlyn       10  WRAC                     50.25
     2   Hafermann, Halla         10  UPPER VALLEY SWIM TE     52.09
     3   Asmussen, Lauren         10  CASHMERE                 53.64
     4   Kelly, Lauren            10  CASHMERE                 53.81
     5   Nieuwenhuis, Brynn       10  QUINCY SWIM TEAM         53.92
     6   Martin, Katie            10  CASHMERE                 54.62
     7   Craig, Kaitlyn           10  UPPER VALLEY SWIM TE     54.81
     8   Wilder, Jaydn            10  UPPER VALLEY SWIM TE     55.15
     9   Moore, Kaila             10  UPPER VALLEY SWIM TE     55.37
     10  Brulotte, Elise          10  UPPER VALLEY SWIM TE     55.65
     11  Orallo, Grace            10  WRAC                     59.03
     12  Francis, Rebekah         10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:03.49
     13  Neace, Grace             10  WRAC                   1:03.51
     14  Riker, Shelby            10  CASHMERE               1:04.01
     15  Kruger, Alexis           10  WATERVILLE SUMMER SW   1:27.28
         Dunn, Livie              10  EPHRATA                     DQ
         Barragain, Alondra       10  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Michael, Kylie           10  CASHMERE                   SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 64 BOYS 10-10 50Y BREASTSTROKE
     1   Fishburne, Elijah        10  UPPER VALLEY SWIM TE     53.09
     2   MacEda, Alan             10  EPHRATA                  53.45
     3   Gillikin, Liam           10  CASHMERE                 55.30
     4   Hock, Joeseph            10  EPHRATA                  55.46
     5   D'Atre, Dawson           10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:02.49
     6   Hamilton, Khayias        10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:09.55
         Kim, Noah                10  WRAC                        DQ
         McCabe, Gavin            10  CASHMERE                    DQ
         Gross, Dylan             10  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Workinger, Tom           10  QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 65 GIRLS 11-11 50Y BREASTSTROKE
     1   Astell, Addie            11  UPPER VALLEY SWIM TE     45.12
     2   Thomsen, Natalie         11  QUINCY SWIM TEAM         46.31
     3   Martinez, Skylar         11  UPPER VALLEY SWIM TE     51.10
     4   Willms, Taylor           11  WATERVILLE SUMMER SW     52.67
     5   Keating, Aly             11  WRAC                     53.09
     6   Krysinski, Josie         11  QUINCY SWIM TEAM         54.17
     7   Robinson, Hannah         11  EPHRATA                  56.62
     8   Billingsley, Karen       11  EPHRATA                  56.78
     9   Kelly, Grace             11  CASHMERE               1:00.19
     10  Boruff, Rachel           11  EPHRATA                1:01.20
     11  Newcomb, Haylee          11  WATERVILLE SUMMER SW   1:16.56
         Crago, Christa           11  EPHRATA                    SCR
         Davis, Naomi             11  CASHMERE                   SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 66 BOYS 11-11 50Y BREASTSTROKE
     1   Fishburne, Caleb         11  UPPER VALLEY SWIM TE     48.75
     2   Flynn, Kenneth           11  EPHRATA                  49.50
     3   Stibal, Jacob            11  WATERVILLE SUMMER SW     52.14
     4   Ashcraft, Quinn          11  UPPER VALLEY SWIM TE     52.73
     5   Bromiley, Braylen        11  WATERVILLE SUMMER SW     54.45
     6   Norby, Josiah            11  UPPER VALLEY SWIM TE     58.72
         Shrader, Justus          11  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 67 GIRLS 12-12 50Y BREASTSTROKE
     1   Whitmer, McKay           12  WRAC                     42.70
     2   Mohrland, Luka           12  UPPER VALLEY SWIM TE     43.10
     3   Flynn, Kelsi             12  EPHRATA                  44.08
     4   Dressel, Isabelle        12  UPPER VALLEY SWIM TE     45.32
     5   Kliphardt, Brianne       12  EPHRATA                  46.47
     6   Northrup, Ranger         12  UPPER VALLEY SWIM TE     46.67
     7   Conoley, Fern            12  UPPER VALLEY SWIM TE     46.98
     8   Barragain, Alexandra     12  UPPER VALLEY SWIM TE     56.94
         Pounds, Kylee            12  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 68 BOYS 12-12 50Y BREASTSTROKE
     1   VanDiest, Brendan        12  QUINCY SWIM TEAM         44.55
     2   Beaumont, Riley          12  QUINCY SWIM TEAM         45.08
     3   Hol, Niko                12  UPPER VALLEY SWIM TE     48.47
     4   Etter, Ethan             12  EPHRATA                  49.30
     5   Moser, Jordan            12  CASHMERE                 49.79
     6   Whited, Drew             12  WRAC                     51.58
         Kostka, Nikolai          12  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 69 GIRLS 13-13 50Y BREASTSTROKE
     1   Etter, Karlee            13  EPHRATA                  41.34
     2   Sittman, Delaney         13  UPPER VALLEY SWIM TE     42.11
     3   Culbertson, Camille      13  EPHRATA                  45.52
     4   Garcia, Maya             13  EPHRATA                  46.51
     5   Brown, Madalyn           13  UPPER VALLEY SWIM TE     49.02
     6   Nordt, Claire            13  WRAC                     49.72
     7   Gross, Trinity           13  UPPER VALLEY SWIM TE     54.09
     8   Ward, Colleen            13  CASHMERE                 55.57
         McGlaughin, Kaele        13  WRAC                       SCR
         Hughes, Alexis           13  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 70 BOYS 13-13 50Y BREASTSTROKE
     1   Brulotte, Joshua         13  UPPER VALLEY SWIM TE     38.23
     2   Munro, Griffin           13  EPHRATA                  38.84
     3   Petersen, Gunnar         13  QUINCY SWIM TEAM         39.23
     4   Firestone, Jacob         13  EPHRATA                  42.14
     5   Kliphardt, Wesley        13  EPHRATA                  43.09
     6   Waters, Max              13  EPHRATA                  44.47
     7   MacEda, Julio            13  EPHRATA                  45.09
     8   Ostrowski, Quint         13  EPHRATA                  46.11
     9   Kingham, Nick            13  QUINCY SWIM TEAM         50.00
     10  VanDerpool, Tyler        13  WRAC                     50.78
         Lee, Blaine              13  QUINCY SWIM TEAM           SCR
         Luckensmeyer, Gray       13  CASHMERE                   SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 71 GIRLS 14-14 50Y BREASTSTROKE
     1   Turnbull, Alice          14  EPHRATA                  38.31
     2   Williams, Julia          14  WRAC                     39.44
     3   Collins, Camille         14  CASHMERE                 42.01
     4   Thomas, Caitlin          14  CASHMERE                 43.23
     5   Billingsley, Kristi      14  EPHRATA                  44.86
     6   Bensch, Emily            14  QUINCY SWIM TEAM         54.01
         Noland, Lizzy            14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 72 BOYS 14-14 50Y BREASTSTROKE
     1   Gorski, David            14  UPPER VALLEY SWIM TE     38.62
     2   Tonseth, Seth            14  WATERVILLE SUMMER SW     57.89
         Farnsworth, Damion       14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR
         Hamilton, Khayman        14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR
         Wood, Noah               14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 73 GIRLS 15-16 50Y BREASTSTROKE
     1   Nelson, Melissa          16  EPHRATA                  38.07
     2   Petersen, Madi           16  QUINCY SWIM TEAM         39.86
     3   Thomson, Mathilda        15  UPPER VALLEY SWIM TE     40.28
     4   Young, Grace             15  CASHMERE                 40.70
     5   McDonnell, Kristen       16  EPHRATA                  41.03
     6   Rice, Hannah             15  UPPER VALLEY SWIM TE     44.01
     7   Wright, Victoria         15  UPPER VALLEY SWIM TE     44.67
     8   Silk, Caitlin            16  QUINCY SWIM TEAM         45.12
     9   Flynn, Shannon           16  EPHRATA                  47.53
         Ross, Halee              16  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 74 BOYS 15-16 50Y BREASTSTROKE
     1   Turnbull, Brice          15  EPHRATA                  35.37
     2   Petersen, Trey           15  QUINCY SWIM TEAM         37.56
     3   Garcia, Isaac            15  EPHRATA                  38.14
     4   Gregg, Sam               15  QUINCY SWIM TEAM         38.90
     5   Lindell, Aaron           15  QUINCY SWIM TEAM         41.73
     6   Dougherty, Elijah        15  UPPER VALLEY SWIM TE     43.98
         Williams, Christian      15  WRAC                        DQ
         Story, Dillon            16  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Martinez, Jake           15  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 75 GIRLS 17-18 50Y BREASTSTROKE
     1   Inch, Kari               17  EPHRATA                  39.03
     2   Balthazor, Moregan       17  EPHRATA                  40.96
     3   Young, Rebeccah          17  CASHMERE                 45.11

[Top of Page] [Event List]


Event 76 BOYS 17-18 50Y BREASTSTROKE
     1   Wisemore, Aaron          17  UPPER VALLEY SWIM TE     34.48
     2   Gross, Connor            17  UPPER VALLEY SWIM TE     35.03
     3   Lindell, Jarrod          17  QUINCY SWIM TEAM         37.72

[Top of Page] [Event List]


Event 77 GIRLS 6&UN 50Y FREESTYLE
     1   Viebrock, Bailey         6   WATERVILLE SUMMER SW   1:29.36
         Workinger, Shannon       6   QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 78 BOYS 6&UN 50Y FREESTYLE
     1   Frank, Julian            6   UPPER VALLEY SWIM TE   1:02.24
     2   Butriulle, Evan          6   UPPER VALLEY SWIM TE   1:05.07
     3   Runions, Chase           6   UPPER VALLEY SWIM TE   1:11.93
     4   Hock, Sammy              6   EPHRATA                1:38.38

[Top of Page] [Event List]


Event 79 GIRLS 7-7 50Y FREESTYLE
     1   Dilly, Sophie            7   CASHMERE                 45.33
     2   Dressel, Brooklyn        7   UPPER VALLEY SWIM TE     51.26
     3   Martinez, Anna           7   UPPER VALLEY SWIM TE     53.93
     4   Cortes, Giselle          7   UPPER VALLEY SWIM TE   1:00.35
     5   Addink, Lindsay          7   EPHRATA                1:01.95
     6   Hope, Johnna             7   WATERVILLE SUMMER SW   1:05.20
     7   Muscutt, Lauren          7   UPPER VALLEY SWIM TE   1:10.22
     8   Palmer, Chloe            7   UPPER VALLEY SWIM TE   1:20.61
     9   Brenan, Nina             7   UPPER VALLEY SWIM TE   1:24.29

[Top of Page] [Event List]


Event 80 BOYS 7-7 50Y FREESTYLE
     1   Thomsen, Reid            7   QUINCY SWIM TEAM         49.82
     2   Nelson, Henry            7   CASHMERE                 51.71
     3   Piers, Ben               7   UPPER VALLEY SWIM TE     55.56
     4   Hughes-Roberts, Derek    7   CASHMERE               1:01.11
     5   Velazquez, Gabe          7   WRAC                   1:06.26
     6   Katovich, Jack           7   WATERVILLE SUMMER SW   1:07.17
     7   Hol, Aiden               7   UPPER VALLEY SWIM TE   1:11.08
         Dooley, Conner           7   WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 81 GIRLS 8-8 50Y FREESTYLE
     1   Toth, Alex               8   WRAC                     41.79
     2   Hughes-Roberts, Brianna  8   CASHMERE                 44.70
     3   Hodges, Bridgette        8   QUINCY SWIM TEAM         45.76
     4   Brzezny, Nikola          8   EPHRATA                  46.53
     5   Craig, Natalie           8   UPPER VALLEY SWIM TE     49.25
     6   Hock, Annabelle          8   EPHRATA                  50.87
     7   Gunderson, Jade          8   WRAC                     51.69
     8   McDevitt, Zoe            8   UPPER VALLEY SWIM TE     53.04
     9   Waites, Olivia           8   EPHRATA                  53.39
     10  VanDel, Julia            8   UPPER VALLEY SWIM TE     56.02
     11  Gregg, Atalee            8   QUINCY SWIM TEAM         58.52
     12  Preston, Ellie           8   UPPER VALLEY SWIM TE   1:00.84
     13  Zehm, Bijou              8   UPPER VALLEY SWIM TE   1:04.37
     14  Thomsen, Emily           8   WATERVILLE SUMMER SW   1:04.55
     15  Stephanko, Savana        8   UPPER VALLEY SWIM TE   1:04.79
     16  Ahmann, Bailey           8   EPHRATA                1:09.37
     17  Miklosh, Sierra          8   UPPER VALLEY SWIM TE   1:10.98
     18  Westra, Kara             8   QUINCY SWIM TEAM       1:11.33
     19  Villalobos, Celeste      8   UPPER VALLEY SWIM TE   1:14.61
     20  Swoboda, Rory            8   UPPER VALLEY SWIM TE   1:14.94
     21  Carter, Jordan           8   WATERVILLE SUMMER SW   1:36.64
         Stoddard, Sierra         8   UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 82 BOYS 8-8 50Y FREESTYLE
     1   Davies, Landon           8   UPPER VALLEY SWIM TE     41.45
     2   Boruff, Maxwell          8   EPHRATA                  42.96
     3   Cortes, Issac            8   UPPER VALLEY SWIM TE     45.42
     4   McCabe, Hunter           8   CASHMERE                 45.50
     5   Waites, Drake            8   EPHRATA                  53.50
     6   Ringel, Aiden            8   UPPER VALLEY SWIM TE     54.84
     7   Russ, Roswell            8   UPPER VALLEY SWIM TE     56.52
     7   Young, Benjamin          8   CASHMERE                 56.52
     9   Brine, Torin             8   UPPER VALLEY SWIM TE   1:03.23
     10  Kingham, Aj              8   QUINCY SWIM TEAM       1:08.98
     11  Williams, Andrew         8   EPHRATA                1:13.26
     12  Voie, Chase              8   WATERVILLE SUMMER SW   1:17.34

[Top of Page] [Event List]


Event 83 GIRLS 9-9 100Y FREESTYLE
     1   Bittle, Kayla Jo         9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:42.86
     2   Croci, Grace             9   CASHMERE               1:47.60
     3   Dilling, Emmie           9   EPHRATA                2:09.17
     4   Nelson, Eleanor          9   CASHMERE               2:52.12

[Top of Page] [Event List]


Event 84 BOYS 9-9 100Y FREESTYLE
     1   Wheeler, Cameron         9   WRAC                   1:25.78
     2   Thompson, T.J.           9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:35.50
     3   Waters, Reid             9   EPHRATA                1:38.84
     4   Piers, Will              9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:39.73
     5   Lambert, Wyatt           9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:43.18
     6   Voie, Riley              9   WATERVILLE SUMMER SW   1:47.89
     7   Freimund, Chandler       9   UPPER VALLEY SWIM TE   2:03.52
     8   Link, Otto               9   UPPER VALLEY SWIM TE   2:20.84
     9   Gormley, Gannon          9   WATERVILLE SUMMER SW   2:31.72
         Williams, Sam            9   WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 85 GIRLS 10-10 100Y FREESTYLE
     1   Evans, Megan             10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:26.48
     2   Buchert, Mya             10  EPHRATA                1:26.95
     3   Robertson, Kaitlyn       10  WRAC                   1:29.42
     4   Asmussen, Lauren         10  CASHMERE               1:34.90
     5   Brown, Abigail           10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:37.26
     6   Skalisky, Madi           10  CASHMERE               1:37.27
     7   Kelly, Lauren            10  CASHMERE               1:43.87
     8   Brooks, Miranda          10  EPHRATA                1:51.62
     9   Booth, Nyah              10  QUINCY SWIM TEAM       1:53.56

[Top of Page] [Event List]


Event 86 BOYS 10-10 100Y FREESTYLE
     1   Young, James             10  CASHMERE               1:24.14
     2   Brito, Landon            10  EPHRATA                1:24.54
     3   McKenney, Lane           10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:29.29
     4   Gillikin, Liam           10  CASHMERE               1:36.08
     5   Hock, Joeseph            10  EPHRATA                1:36.87
     6   Campbell, Skye           10  UPPER VALLEY SWIM TE   2:11.79

[Top of Page] [Event List]


Event 87 GIRLS 11-11 100Y FREESTYLE
     1   Dilly, Elsie             11  CASHMERE               1:13.45
     2   Thomas, Rachel           11  CASHMERE               1:15.43
     3   Deishl, Lexi             11  WATERVILLE SUMMER SW J 1:27.19
     4   Waites, Samantha         11  EPHRATA              J 1:26.84
     5   Hansen, Alyssa           11  WATERVILLE SUMMER SW   1:29.07
     6   Martinez, Skylar         11  UPPER VALLEY SWIM TE   1:36.51
     7   Robinson, Hannah         11  EPHRATA                1:39.50
     8   Mickelsen, Avery         11  EPHRATA                1:41.09
     9   Boruff, Rachel           11  EPHRATA                1:47.87
     10  Henson, Haley            11  WATERVILLE SUMMER SW   1:49.36
     11  Willms, Taylor           11  WATERVILLE SUMMER SW   1:52.81

[Top of Page] [Event List]


Event 88 BOYS 11-11 100Y FREESTYLE
     1   Petersen, Gates          11  QUINCY SWIM TEAM       1:16.31
     2   Boyd, Ethan              11  EPHRATA                1:20.87
     3   McCormick, Shane         11  CASHMERE               1:23.89
     4   Ashcraft, Quinn          11  UPPER VALLEY SWIM TE   1:32.15
     5   Hodges, Randy            11  QUINCY SWIM TEAM       1:38.86
     6   Flynn, Kenneth           11  EPHRATA                1:40.10
     7   Stibal, Jacob            11  WATERVILLE SUMMER SW   1:47.05
     8   Osborne, Will            11  WATERVILLE SUMMER SW   1:48.01
     9   Norby, Josiah            11  UPPER VALLEY SWIM TE   1:57.30
     10  Binner, Garrett          11  WRAC                   2:07.73
         Shrader, Justus          11  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 89 GIRLS 12-12 100Y FREESTYLE
     1   Spiegel-Ostrom, Ivy      12  UPPER VALLEY SWIM TE   1:16.10
     2   Laird, Kyra              12  EPHRATA                1:22.69
     3   Whitmer, McKay           12  WRAC                   1:23.57
     4   McDevitt, Brooke         12  UPPER VALLEY SWIM TE   1:23.72
     5   Mataya, Kyla             12  WRAC                   1:23.79
     6   Wisemore, Nikki          12  CASHMERE               1:25.09
     7   Ringel, Kieran           12  UPPER VALLEY SWIM TE   1:29.21

[Top of Page] [Event List]


Event 90 BOYS 12-12 100Y FREESTYLE
     1   Moser, Jordan            12  CASHMERE               1:19.22
     2   Cryder, Bobby            12  QUINCY SWIM TEAM       1:23.41
     3   VanDiest, Brendan        12  QUINCY SWIM TEAM       1:30.06
     4   Whited, Drew             12  WRAC                   1:31.92
     5   Cox, Cade                12  EPHRATA                1:32.54
     6   Rawley, John             12  EPHRATA                1:36.79
     7   Kostka, Nikolai          12  UPPER VALLEY SWIM TE   1:45.43
     8   Nevil, Bob               12  WRAC                   2:07.79

[Top of Page] [Event List]


Event 91 GIRLS 13-13 100Y FREESTYLE
     1   Etter, Karlee            13  EPHRATA                1:08.68
     2   Young, Angela            13  CASHMERE               1:08.75
     3   Culbertson, Camille      13  EPHRATA                1:13.50
     4   Seaman, Claire           13  UPPER VALLEY SWIM TE   1:13.61
     5   Lindell, Hannah          13  QUINCY SWIM TEAM       1:17.48
     6   McEachern, Marriah       13  UPPER VALLEY SWIM TE   1:18.23
     7   Sittman, Delaney         13  UPPER VALLEY SWIM TE   1:21.94
     8   Abbott, Olivia           13  CASHMERE               1:24.62
     9   Browning, Kelsey         13  WATERVILLE SUMMER SW   1:24.79
     10  Garcia, Maya             13  EPHRATA                1:29.31
     11  Asmussen, Hannah         13  CASHMERE               1:32.45
     12  Mickelsen, Delaney       13  EPHRATA                1:32.47
     13  Adams, Alyssa            13  WATERVILLE SUMMER SW   1:38.95
         McGlaughin, Kaele        13  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 92 BOYS 13-13 100Y FREESTYLE
     1   Boyd, Elliott            13  EPHRATA                1:08.12
     2   Petersen, Gunnar         13  QUINCY SWIM TEAM       1:11.81
     3   Firestone, Jacob         13  EPHRATA                1:12.91
     4   McCabe, Jadon            13  CASHMERE               1:17.08
     5   VanDerpool, Tyler        13  WRAC                   1:25.39
     6   Winters, Sam             13  UPPER VALLEY SWIM TE   1:26.94
     7   Berndt, Titus            13  QUINCY SWIM TEAM       1:29.97
     8   Kingham, Nick            13  QUINCY SWIM TEAM       1:36.67
         Luckensmeyer, Gray       13  CASHMERE                   SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 93 GIRLS 14-14 100Y FREESTYLE
     1   Nevil, Francesca         14  WRAC                   1:09.15
     2   Scellick, Catherine      14  EPHRATA                1:10.89
     3   Collins, Camille         14  CASHMERE               1:16.95
     4   Russ, Madison            14  UPPER VALLEY SWIM TE   1:17.97
     5   Stutzman, Brook          14  EPHRATA                1:18.42
     6   Billingsley, Kristi      14  EPHRATA                1:20.32
     7   Brooks, Marissa          14  EPHRATA                1:28.22

[Top of Page] [Event List]


Event 94 BOYS 14-14 100Y FREESTYLE
     1   Browne, Blakely          14  UPPER VALLEY SWIM TE   1:01.86
     2   Barnes, Gavin            14  EPHRATA                1:04.70
     3   Whitmer, Chase           14  WRAC                   1:08.25
     4   Hamilton, Khayman        14  UPPER VALLEY SWIM TE   1:14.03
     5   Tonseth, Seth            14  WATERVILLE SUMMER SW   2:01.43
         Collier, Brady           14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 95 GIRLS 15-16 100Y FREESTYLE
     1   Barnes, Taylor           16  EPHRATA                1:07.73
     2   Petersen, Madi           16  QUINCY SWIM TEAM       1:09.47
     3   Berndt, Monica           15  QUINCY SWIM TEAM       1:19.50
     4   Bromiley, Bailey         15  WATERVILLE SUMMER SW   1:20.30
     5   Flynn, Shannon           16  EPHRATA                1:22.41
     6   Barnes, Caley            15  CASHMERE               1:34.73
         Etter, Casey             15  EPHRATA                    SCR
         Ross, Halee              16  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 96 BOYS 15-16 100Y FREESTYLE
     1   Collett, Garrett         16  CASHMERE                 53.66
     2   Laird, Jacob             15  EPHRATA                1:01.51
     3   Petersen, Trey           15  QUINCY SWIM TEAM       1:07.45
     4   Williams, Christian      15  WRAC                   1:08.90
     5   Lindell, Aaron           15  QUINCY SWIM TEAM       1:14.89
         Martinez, Jake           15  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 97 GIRLS 17-18 100Y FREESTYLE
     1   Cibicki, Alina           17  UPPER VALLEY SWIM TE   1:02.21
     2   Adams, Emma              17  UPPER VALLEY SWIM TE   1:05.72
     3   Balthazor, Moregan       17  EPHRATA                1:09.19
     4   Young, Rebeccah          17  CASHMERE               1:15.55
     5   Bolding, Kathryn         18  EPHRATA                1:19.39

[Top of Page] [Event List]


Event 98 BOYS 17-18 100Y FREESTYLE
     1   Wisemore, Aaron          17  UPPER VALLEY SWIM TE     55.97
     2   Fields, Sam              17  UPPER VALLEY SWIM TE   1:04.15
     3   Crites, Clayton          18  UPPER VALLEY SWIM TE   1:07.16

[Top of Page] [Event List]


Event 99 GIRLS 6&UN 25Y BUTTERFLY
         Finegold, Berkley        6   WRAC                        DQ
         Gunderson, Maddy         6   WRAC                        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 100 BOYS 6&UN 25Y BUTTERFLY
         Sahli, Damon             5   QUINCY SWIM TEAM            DQ
         Calloway, Trenten        6   QUINCY SWIM TEAM            DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 101 GIRLS 7-7 25Y BUTTERFLY
     1   Dilly, Sophie            7   CASHMERE                 23.24
         Osborne, Ella            7   WATERVILLE SUMMER SW        DQ
         Hope, Johnna             7   WATERVILLE SUMMER SW        DQ
         Rudell, Sophia           7   WRAC                        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 102 BOYS 7-7 25Y BUTTERFLY
     1   Croci, Jack              7   CASHMERE                 26.34
     2   Piers, Ben               7   UPPER VALLEY SWIM TE     26.66
     3   Thomsen, Reid            7   QUINCY SWIM TEAM         30.05
     4   Shrader, Jordan          7   WRAC                     37.47
         Aguigui, Jaaz            7   CASHMERE                    DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 103 GIRLS 8-8 25Y BUTTERFLY
     1   Russell, Anna            8   UPPER VALLEY SWIM TE     22.64
     2   Brzezny, Nikola          8   EPHRATA                  23.98
     3   Katovich, Elizabeth      8   WATERVILLE SUMMER SW     24.00
     4   Craig, Natalie           8   UPPER VALLEY SWIM TE     26.53
     5   Willms, Brooke           8   WATERVILLE SUMMER SW     27.03
     6   VanDel, Julia            8   UPPER VALLEY SWIM TE     27.80
     7   Snow, Maddy              8   UPPER VALLEY SWIM TE     30.81
     8   Owens, Madee             8   EPHRATA                  33.19
     9   Stephanko, Savana        8   UPPER VALLEY SWIM TE     34.89
     10  Zehm, Bijou              8   UPPER VALLEY SWIM TE     39.73
         Gunderson, Jade          8   WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 104 BOYS 8-8 25Y BUTTERFLY
     1   Cortes, Issac            8   UPPER VALLEY SWIM TE     24.69
     2   Voie, Chase              8   WATERVILLE SUMMER SW     33.17
     3   Flynn, Andrae            8   EPHRATA                  35.94
     4   Hafermann, Luke          8   UPPER VALLEY SWIM TE     41.37
         Young, Benjamin          8   CASHMERE                    DQ
         Russ, Roswell            8   UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Williams, Andrew         8   EPHRATA                     DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 105 GIRLS 9-9 50Y BUTTERFLY
     1   Dilly, Claire            9   CASHMERE                 50.12
     2   Dooley, Jaden            9   WRAC                     50.78
     3   Palmer, Emma             9   UPPER VALLEY SWIM TE     50.81
     4   Rodriguez, Isabel        9   UPPER VALLEY SWIM TE     58.97
     5   Mickelsen, Chloe         9   EPHRATA                1:04.60
     6   Pace, Rebecca            9   CASHMERE               1:06.00
     7   Butriulle, Sarah         9   UPPER VALLEY SWIM TE   1:13.39
     8   Wickel, Chelsea          9   WRAC                   1:14.87
         Dilling, Emmie           9   EPHRATA                     DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 106 BOYS 9-9 50Y BUTTERFLY
     1   Beaumont, Tyson          9   QUINCY SWIM TEAM         48.51
     2   Erisman, Logan           9   UPPER VALLEY SWIM TE     53.67
     3   Waters, Reid             9   EPHRATA                1:00.92
     4   Voie, Riley              9   WATERVILLE SUMMER SW   1:06.18
     5   Gormley, Gannon          9   WATERVILLE SUMMER SW   1:16.00
         Hope, Jaylen             9   WATERVILLE SUMMER SW        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 107 GIRLS 10-10 50Y BUTTERFLY
     1   Evans, Megan             10  UPPER VALLEY SWIM TE     44.94
     2   Ostrowski, Katelyn       10  EPHRATA                  44.97
     3   Kimes, Andee             10  CASHMERE                 48.10
     4   Nieuwenhuis, Brynn       10  QUINCY SWIM TEAM         51.69
     5   Hafermann, Halla         10  UPPER VALLEY SWIM TE     54.93
     6   Wilder, Jaydn            10  UPPER VALLEY SWIM TE     55.48
         Asmussen, Lauren         10  CASHMERE                    DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 108 BOYS 10-10 50Y BUTTERFLY
     1   Young, James             10  CASHMERE                 47.04
     2   Aguigui, Josiah          10  CASHMERE                 51.91
     3   MacEda, Alan             10  EPHRATA                1:00.07
     4   Gross, Dylan             10  UPPER VALLEY SWIM TE   1:06.63
         Fishburne, Elijah        10  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ
         Brito, Landon            10  EPHRATA                     DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 109 GIRLS 11-11 50Y BUTTERFLY
     1   Dilly, Elsie             11  CASHMERE                 36.78
     2   Thomsen, Natalie         11  QUINCY SWIM TEAM         43.94
     3   Deishl, Lexi             11  WATERVILLE SUMMER SW     51.45
     4   Astell, Addie            11  UPPER VALLEY SWIM TE     52.80
     5   Henson, Haley            11  WATERVILLE SUMMER SW   1:04.74
         Crago, Christa           11  EPHRATA                    SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 110 BOYS 11-11 50Y BUTTERFLY
     1   Allen, Gavan             11  EPHRATA                  43.40
     2   Dawson, Raven            11  UPPER VALLEY SWIM TE     52.48
     3   Osborne, Will            11  WATERVILLE SUMMER SW   1:04.33
         Collier, Garrett         11  UPPER VALLEY SWIM TE        DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 111 GIRLS 12-12 50Y BUTTERFLY
     1   Gormley, McKaylin        12  WATERVILLE SUMMER SW     37.56
     2   Mock, Katie              12  CASHMERE                 39.31
     3   Witkowski, Jana          12  UPPER VALLEY SWIM TE     41.07
     4   Wisemore, Nikki          12  CASHMERE                 43.02
     5   Laird, Kyra              12  EPHRATA                  43.28
     6   Kliphardt, Brianne       12  EPHRATA                  44.06
     7   Mohrland, Luka           12  UPPER VALLEY SWIM TE     44.99
     8   Ringel, Kieran           12  UPPER VALLEY SWIM TE     51.11

[Top of Page] [Event List]


Event 112 BOYS 12-12 50Y BUTTERFLY
     1   Dilly, Joseph            12  CASHMERE                 43.06
     2   Etter, Ethan             12  EPHRATA                  43.62
     3   Cryder, Bobby            12  QUINCY SWIM TEAM         44.43
         Thompson, Ty             12  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 113 GIRLS 13-13 50Y BUTTERFLY
     1   Young, Angela            13  CASHMERE                 36.54
     2   Seaman, Claire           13  UPPER VALLEY SWIM TE     37.28

[Top of Page] [Event List]


Event 114 BOYS 13-13 50Y BUTTERFLY
     1   Brulotte, Joshua         13  UPPER VALLEY SWIM TE     33.79
     2   Boyd, Elliott            13  EPHRATA                  40.29
     3   MacEda, Julio            13  EPHRATA                  40.75
     4   Munro, Griffin           13  EPHRATA                  41.96
     5   Berndt, Titus            13  QUINCY SWIM TEAM         50.68

[Top of Page] [Event List]


Event 115 GIRLS 14-14 50Y BUTTERFLY
     1   Williams, Julia          14  WRAC                     33.01
     2   Thomsen, Elaina          14  WATERVILLE SUMMER SW     38.76
     3   Russ, Madison            14  UPPER VALLEY SWIM TE     39.01
     4   Brooks, Marissa          14  EPHRATA                  46.87
     5   Bensch, Emily            14  QUINCY SWIM TEAM         50.65
         Thomas, Caitlin          14  CASHMERE                    DQ

[Top of Page] [Event List]


Event 116 BOYS 14-14 50Y BUTTERFLY
     1   Silk, Russell            14  QUINCY SWIM TEAM         31.12
     2   Prchal, Sean             14  QUINCY SWIM TEAM         32.84
     3   Ashcraft, Connor         14  UPPER VALLEY SWIM TE     33.56
     4   Moser, Cameron           14  CASHMERE                 33.80
         Farnsworth, Damion       14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 117 GIRLS 15-16 50Y BUTTERFLY
     1   Nelson, Melissa          16  EPHRATA                  33.68
     2   Rice, Hannah             15  UPPER VALLEY SWIM TE     35.98
     3   Silk, Caitlin            16  QUINCY SWIM TEAM         40.62
     4   McDonnell, Kristen       16  EPHRATA                  43.16

[Top of Page] [Event List]


Event 118 BOYS 15-16 50Y BUTTERFLY
     1   Collett, Garrett         16  CASHMERE                 26.67
     2   Erisman, Chandler        15  UPPER VALLEY SWIM TE     29.25
     3   Hodges, Darren           16  QUINCY SWIM TEAM         29.66
     4   Laird, Jacob             15  EPHRATA                  30.08
     5   Turnbull, Brice          15  EPHRATA                  33.75
     6   Garcia, Isaac            15  EPHRATA                  38.61
     7   Gregg, Sam               15  QUINCY SWIM TEAM         38.95

[Top of Page] [Event List]


Event 119 GIRLS 17-18 50Y BUTTERFLY
     1   Cibicki, Alina           17  UPPER VALLEY SWIM TE     31.76
     2   Russ, Janessa            17  UPPER VALLEY SWIM TE     32.09
     3   Bolding, Kathryn         18  EPHRATA                  38.39

[Top of Page] [Event List]


Event 120 BOYS 17-18 50Y BUTTERFLY
     1   Gross, Connor            17  UPPER VALLEY SWIM TE     29.97
     2   Pohle, Kyle              18  EPHRATA                  30.55
     3   Fields, Sam              17  UPPER VALLEY SWIM TE     31.15
     4   Crites, Clayton          18  UPPER VALLEY SWIM TE     34.55

[Top of Page] [Event List]


Event 121 GIRLS 6&UN 25Y FREESTYLE
     1   Mott, Abbey              6   CASHMERE                 25.93
     2   Wurl, Emily              6   QUINCY SWIM TEAM         29.43
     3   Gunderson, Maddy         6   WRAC                     33.69
     4   Finegold, Berkley        6   WRAC                     34.03
     5   Viebrock, Bailey         6   WATERVILLE SUMMER SW     37.81
         Workinger, Shannon       6   QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 122 BOYS 6&UN 25Y FREESTYLE
     1   Frank, Julian            6   UPPER VALLEY SWIM TE     28.12
     2   Butriulle, Evan          6   UPPER VALLEY SWIM TE     28.62
     3   Calloway, Trenten        6   QUINCY SWIM TEAM         28.94
     4   Runions, Chase           6   UPPER VALLEY SWIM TE     30.04
     5   Hock, Sammy              6   EPHRATA                  45.75
     6   Sahli, Damon             5   QUINCY SWIM TEAM         47.18
         Lee, Myles               6   QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 123 GIRLS 7-7 25Y FREESTYLE
     1   Cortes, Giselle          7   UPPER VALLEY SWIM TE     23.03
     2   Martinez, Anna           7   UPPER VALLEY SWIM TE     23.65
     3   McKenney, Avery          7   UPPER VALLEY SWIM TE     23.66
     4   Dressel, Brooklyn        7   UPPER VALLEY SWIM TE     23.97
     5   Addink, Lindsay          7   EPHRATA                  26.65
     6   Rudell, Sophia           7   WRAC                     28.81
     7   Muscutt, Lauren          7   UPPER VALLEY SWIM TE     31.40
     8   Osborne, Ella            7   WATERVILLE SUMMER SW     32.82
     9   Brenan, Nina             7   UPPER VALLEY SWIM TE     33.17
     10  Palmer, Chloe            7   UPPER VALLEY SWIM TE     34.95
     11  Buchert, Abigail         7   EPHRATA                  35.69
         Gonzalez, Eva            7   QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 124 BOYS 7-7 25Y FREESTYLE
     1   Thomsen, Reid            7   QUINCY SWIM TEAM         22.78
     2   Piers, Ben               7   UPPER VALLEY SWIM TE     23.79
     3   Nelson, Henry            7   CASHMERE                 23.98
     4   Haberlock, Kai           7   WRAC                     24.59
     5   Shrader, Jordan          7   WRAC                     25.44
     6   Tveten, Isaac            7   UPPER VALLEY SWIM TE     27.85
     7   Velazquez, Gabe          7   WRAC                     28.09
     8   Hughes-Roberts, Derek    7   CASHMERE                 28.56
     9   Dooley, Conner           7   WRAC                     28.81
     10  Aguigui, Jaaz            7   CASHMERE                 30.23
     11  Hol, Aiden               7   UPPER VALLEY SWIM TE     34.47
     11  Katovich, Jack           7   WATERVILLE SUMMER SW     34.47

[Top of Page] [Event List]


Event 125 GIRLS 8-8 25Y FREESTYLE
     1   Katovich, Elizabeth      8   WATERVILLE SUMMER SW     19.26
     2   Hodges, Bridgette        8   QUINCY SWIM TEAM         19.34
     3   Hughes-Roberts, Brianna  8   CASHMERE                 19.98
     4   Waites, Olivia           8   EPHRATA                  20.10
     5   Robertson, Alexis        8   WRAC                     20.37
     6   McDevitt, Zoe            8   UPPER VALLEY SWIM TE     22.01
     7   Snow, Maddy              8   UPPER VALLEY SWIM TE     22.78
     8   Gunderson, Jade          8   WRAC                     22.99
     9   Neace, Anna              8   WRAC                     23.32
     10  Johnson, Stella          8   UPPER VALLEY SWIM TE     24.83
     11  Gregg, Atalee            8   QUINCY SWIM TEAM         26.14
     12  Owens, Madee             8   EPHRATA                  26.39
     13  Thomsen, Taylor          8   QUINCY SWIM TEAM         26.77
     14  Thomsen, Emily           8   WATERVILLE SUMMER SW     28.83
     15  Swoboda, Rory            8   UPPER VALLEY SWIM TE     30.70
     15  Ahmann, Bailey           8   EPHRATA                  30.70
     17  Westra, Kara             8   QUINCY SWIM TEAM         30.87
     18  Miklosh, Sierra          8   UPPER VALLEY SWIM TE     33.64
     19  Carter, Jordan           8   WATERVILLE SUMMER SW     36.77
     20  Stoddard, Sierra         8   UPPER VALLEY SWIM TE     44.94
         Gonzalez, Jda            8   QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 126 BOYS 8-8 25Y FREESTYLE
     1   Boruff, Maxwell          8   EPHRATA                  18.47
     2   McCabe, Hunter           8   CASHMERE             J   18.61
     3   Gillikin, Whelan         8   CASHMERE             J   18.50
     4   Ringel, Aiden            8   UPPER VALLEY SWIM TE     23.58
     5   Frank, Ethan             8   UPPER VALLEY SWIM TE     23.76
     6   Hafermann, Luke          8   UPPER VALLEY SWIM TE     24.96
     7   Waites, Drake            8   EPHRATA                  25.75
     8   Flynn, Andrae            8   EPHRATA                  27.16
     9   Brine, Torin             8   UPPER VALLEY SWIM TE     28.56
     10  Kingham, Aj              8   QUINCY SWIM TEAM         31.65
     11  Williams, Andrew         8   EPHRATA                  35.82

[Top of Page] [Event List]


Event 127 GIRLS 9-9 50Y FREESTYLE
     1   Dilly, Claire            9   CASHMERE                 40.80
     2   Brenan, Josie            9   UPPER VALLEY SWIM TE     42.69
     3   Bergren, Kalea           9   CASHMERE                 43.70
     4   Buchert, Isabel          9   EPHRATA                  46.93
     5   Pinneo, Sarah            9   UPPER VALLEY SWIM TE     47.05
     6   Muscutt, Kascia          9   UPPER VALLEY SWIM TE     48.83
     7   Palmer, Emma             9   UPPER VALLEY SWIM TE     49.11
     8   Dressel, Raeann          9   UPPER VALLEY SWIM TE     49.50
     9   Carvo, Ivie              9   EPHRATA                  49.92
     10  Wickel, Chelsea          9   WRAC                     51.71
     11  Mickelsen, Chloe         9   EPHRATA                  56.03
     12  Dooley, Jaden            9   WRAC                     57.48
     13  Pace, Rebecca            9   CASHMERE               1:00.72
     14  Bensch, Hannah           9   QUINCY SWIM TEAM       1:05.86
     15  Nelson, Eleanor          9   CASHMERE               1:09.96
     16  VanCe, Rose              9   QUINCY SWIM TEAM       1:17.80

[Top of Page] [Event List]


Event 128 BOYS 9-9 50Y FREESTYLE
     1   Beaumont, Tyson          9   QUINCY SWIM TEAM         40.10
     2   Haberlock, Trey          9   WRAC                     40.65
     3   Duncan, Teague           9   UPPER VALLEY SWIM TE     40.81
     4   Thompson, T.J.           9   UPPER VALLEY SWIM TE     42.00
     5   Laird, Mac               9   EPHRATA                  43.87
     6   Sahli, Gavin             9   QUINCY SWIM TEAM         44.76
     7   Rawley, Jacob            9   EPHRATA                  46.87
     8   Bond-Gledhill, Henry     9   UPPER VALLEY SWIM TE     47.49
     9   Voie, Riley              9   WATERVILLE SUMMER SW     47.87
     10  Lambert, Wyatt           9   UPPER VALLEY SWIM TE     48.09
     11  Allen, Griffin           9   EPHRATA                  52.28
     12  Browning, Kayden         9   WATERVILLE SUMMER SW     53.32
     13  Hope, Jaylen             9   WATERVILLE SUMMER SW     55.38
     14  Link, Otto               9   UPPER VALLEY SWIM TE     57.82
     15  Finegold, Jake           9   WRAC                     58.23
     16  Balle, Humberto          9   QUINCY SWIM TEAM       1:08.12
         Cox, Carter              9   EPHRATA                    SCR
         Rubio, Carter            9   QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 129 GIRLS 10-10 50Y FREESTYLE
     1   Ostrowski, Katelyn       10  EPHRATA                  37.74
     2   Buchert, Mya             10  EPHRATA                  38.26
     3   Robertson, Kaitlyn       10  WRAC                     38.51
     4   Kimes, Andee             10  CASHMERE                 40.64
     5   Skalisky, Madi           10  CASHMERE                 41.42
     6   Brown, Abigail           10  UPPER VALLEY SWIM TE     42.56
     7   Riker, Shelby            10  CASHMERE                 43.27
     8   Rodriguez, Grace         10  UPPER VALLEY SWIM TE     45.57
     9   Dunn, Livie              10  EPHRATA                  45.79
     10  Moore, Kaila             10  UPPER VALLEY SWIM TE     45.90
     11  Craig, Kaitlyn           10  UPPER VALLEY SWIM TE     46.64
     12  Kelly, Lauren            10  CASHMERE                 47.15
     13  Nieuwenhuis, Brynn       10  QUINCY SWIM TEAM         47.51
     14  Booth, Nyah              10  QUINCY SWIM TEAM         50.15
     15  Neace, Grace             10  WRAC                     50.78
     16  Orallo, Grace            10  WRAC                     51.28
     17  Martin, Katie            10  CASHMERE                 51.82
     18  Barragain, Alondra       10  UPPER VALLEY SWIM TE     52.69
     19  Brooks, Miranda          10  EPHRATA                  53.48
     20  Francis, Rebekah         10  UPPER VALLEY SWIM TE     56.43
     21  VanCe, Madeline          10  QUINCY SWIM TEAM       1:18.06
         Michael, Kylie           10  CASHMERE                   SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 130 BOYS 10-10 50Y FREESTYLE
     1   McKenney, Lane           10  UPPER VALLEY SWIM TE     38.48
     2   Brito, Landon            10  EPHRATA                  38.56
     3   MacEda, Alan             10  EPHRATA                  42.92
     4   Aguigui, Josiah          10  CASHMERE                 43.34
     5   Mohrland, Ivan           10  UPPER VALLEY SWIM TE     43.68
     6   Kim, Noah                10  WRAC                     44.43
     7   Fishburne, Elijah        10  UPPER VALLEY SWIM TE     46.59
     8   Gross, Dylan             10  UPPER VALLEY SWIM TE     46.96
     9   Campbell, Skye           10  UPPER VALLEY SWIM TE     56.06
     10  Hamilton, Khayias        10  UPPER VALLEY SWIM TE     59.45
     11  McCabe, Gavin            10  CASHMERE               1:02.45
         Workinger, Tom           10  QUINCY SWIM TEAM           SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 131 GIRLS 11-11 50Y FREESTYLE
     1   Thomas, Rachel           11  CASHMERE                 34.62
     2   Thomsen, Natalie         11  QUINCY SWIM TEAM         36.55
     3   Keating, Aly             11  WRAC                     38.18
     4   Hansen, Alyssa           11  WATERVILLE SUMMER SW     38.70
     5   Waites, Samantha         11  EPHRATA                  40.01
     6   Billingsley, Karen       11  EPHRATA                  41.15
     7   Bond-Gledhill, Ella      11  UPPER VALLEY SWIM TE     41.89
     8   Krysinski, Josie         11  QUINCY SWIM TEAM         42.25
     9   Robinson, Hannah         11  EPHRATA                  42.30
     10  Martinez, Skylar         11  UPPER VALLEY SWIM TE     43.36
     11  James, Chloe             11  QUINCY SWIM TEAM         44.59
     12  Mickelsen, Avery         11  EPHRATA                  45.75
     13  Kelly, Grace             11  CASHMERE                 46.66
     14  Newcomb, Haylee          11  WATERVILLE SUMMER SW   1:04.00
         Davis, Naomi             11  CASHMERE                   SCR
         Crago, Christa           11  EPHRATA                    SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 132 BOYS 11-11 50Y FREESTYLE
     1   Petersen, Gates          11  QUINCY SWIM TEAM         32.62
     2   Allen, Gavan             11  EPHRATA                  33.43
     3   Boyd, Ethan              11  EPHRATA                  35.48
     4   McCormick, Shane         11  CASHMERE                 37.49
     5   Preston, Joshua          11  UPPER VALLEY SWIM TE     38.03
     6   Hodges, Randy            11  QUINCY SWIM TEAM         42.29
     7   Flynn, Kenneth           11  EPHRATA                  45.28
     8   Dawson, Raven            11  UPPER VALLEY SWIM TE     46.38
     9   Stibal, Jacob            11  WATERVILLE SUMMER SW     49.84
     10  Norby, Josiah            11  UPPER VALLEY SWIM TE     51.51
     11  Bromiley, Braylen        11  WATERVILLE SUMMER SW     56.20
     12  Collier, Garrett         11  UPPER VALLEY SWIM TE   1:07.69
         Binner, Garrett          11  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 133 GIRLS 12-12 50Y FREESTYLE
     1   Mock, Katie              12  CASHMERE                 32.96
     2   Gormley, McKaylin        12  WATERVILLE SUMMER SW     33.17
     3   Spiegel-Ostrom, Ivy      12  UPPER VALLEY SWIM TE     34.50
     4   McDevitt, Brooke         12  UPPER VALLEY SWIM TE     35.36
     5   Witkowski, Jana          12  UPPER VALLEY SWIM TE     35.75
     6   Dressel, Isabelle        12  UPPER VALLEY SWIM TE     35.86
     7   Mataya, Kyla             12  WRAC                     37.03
     8   Conoley, Fern            12  UPPER VALLEY SWIM TE     38.07
     9   Ringel, Kieran           12  UPPER VALLEY SWIM TE     39.12
     10  Flynn, Kelsi             12  EPHRATA                  39.16
     11  Northrup, Ranger         12  UPPER VALLEY SWIM TE     39.69
     12  Barragain, Alexandra     12  UPPER VALLEY SWIM TE     42.81
         Pounds, Kylee            12  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 134 BOYS 12-12 50Y FREESTYLE
     1   Dilly, Joseph            12  CASHMERE                 32.42
     2   VanDiest, Brendan        12  QUINCY SWIM TEAM         34.67
     3   Etter, Ethan             12  EPHRATA                  35.31
     4   Whited, Drew             12  WRAC                     37.41
     5   Cox, Cade                12  EPHRATA                  39.54
     6   Hol, Niko                12  UPPER VALLEY SWIM TE     40.78
     7   Campbell, Keldan         12  UPPER VALLEY SWIM TE     45.53
     8   Kostka, Nikolai          12  UPPER VALLEY SWIM TE     48.69
     9   Nevil, Bob               12  WRAC                     57.32
         Cryder, Bobby            12  QUINCY SWIM TEAM           SCR
         Thompson, Ty             12  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 135 GIRLS 13-13 50Y FREESTYLE
     1   Etter, Karlee            13  EPHRATA                  30.28
     2   Young, Angela            13  CASHMERE                 30.64
     3   Culbertson, Camille      13  EPHRATA                  30.81
     4   Lindell, Hannah          13  QUINCY SWIM TEAM         33.78
     5   Gross, Trinity           13  UPPER VALLEY SWIM TE     35.10
     6   Browning, Kelsey         13  WATERVILLE SUMMER SW     35.45
     7   Mickelsen, Delaney       13  EPHRATA                  38.44
     8   Brown, Madalyn           13  UPPER VALLEY SWIM TE     39.89
     9   Asmussen, Hannah         13  CASHMERE                 40.07
     10  Ward, Colleen            13  CASHMERE                 41.07
     11  Adams, Alyssa            13  WATERVILLE SUMMER SW     44.40
         Hughes, Alexis           13  WRAC                       SCR
         McGlaughin, Kaele        13  WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 136 BOYS 13-13 50Y FREESTYLE
     1   Brulotte, Joshua         13  UPPER VALLEY SWIM TE     30.59
     2   Firestone, Jacob         13  EPHRATA                  32.36
     3   McCabe, Jadon            13  CASHMERE                 32.53
     4   Ostrowski, Quint         13  EPHRATA                  32.73
     5   Munro, Griffin           13  EPHRATA                  33.54
     6   MacEda, Julio            13  EPHRATA                  34.23
     7   VanDerpool, Tyler        13  WRAC                     35.67
     8   Waters, Max              13  EPHRATA                  37.19
     9   Winters, Sam             13  UPPER VALLEY SWIM TE     37.50
     10  Berndt, Titus            13  QUINCY SWIM TEAM         38.58
     11  Kingham, Nick            13  QUINCY SWIM TEAM         40.04
         Lee, Blaine              13  QUINCY SWIM TEAM           SCR
         Luckensmeyer, Gray       13  CASHMERE                   SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 137 GIRLS 14-14 50Y FREESTYLE
     1   Williams, Julia          14  WRAC                     30.79
     2   Lasater, Grace           14  UPPER VALLEY SWIM TE     31.74
     3   Collins, Camille         14  CASHMERE                 32.29
     4   Turnbull, Alice          14  EPHRATA                  33.03
     5   Stutzman, Brook          14  EPHRATA                  33.44
     6   Thomas, Caitlin          14  CASHMERE                 33.61
     7   Billingsley, Kristi      14  EPHRATA                  35.13
     8   Thomsen, Elaina          14  WATERVILLE SUMMER SW     35.19
     9   Brooks, Marissa          14  EPHRATA                  39.36
     10  Bensch, Emily            14  QUINCY SWIM TEAM         46.62
         Noland, Lizzy            14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 138 BOYS 14-14 50Y FREESTYLE
     1   Browne, Blakely          14  UPPER VALLEY SWIM TE     26.42
     2   Silk, Russell            14  QUINCY SWIM TEAM         26.85
     3   Barnes, Gavin            14  EPHRATA                  28.49
     4   Moser, Cameron           14  CASHMERE                 29.36
     5   Ashcraft, Connor         14  UPPER VALLEY SWIM TE     30.59
     6   Whitmer, Chase           14  WRAC                     30.83
     7   Gorski, David            14  UPPER VALLEY SWIM TE     35.22
     8   Rieke, Carson            14  UPPER VALLEY SWIM TE     40.61
         Collier, Brady           14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR
         Wood, Noah               14  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 139 GIRLS 15-16 50Y FREESTYLE
     1   Barnes, Taylor           16  EPHRATA                  31.16
     2   Young, Grace             15  CASHMERE                 31.75
     3   Laird, Lauren            16  EPHRATA                  32.22
     4   Wright, Victoria         15  UPPER VALLEY SWIM TE     32.85
     5   Rice, Hannah             15  UPPER VALLEY SWIM TE     33.31
     6   Bromiley, Bailey         15  WATERVILLE SUMMER SW     33.39
     7   McDonnell, Kristen       16  EPHRATA                  34.42
     8   Thomson, Mathilda        15  UPPER VALLEY SWIM TE     34.57
     9   Flynn, Shannon           16  EPHRATA                  35.73
     10  Silk, Caitlin            16  QUINCY SWIM TEAM         39.64
     11  Barnes, Caley            15  CASHMERE                 42.57
         Ross, Halee              16  UPPER VALLEY SWIM TE       SCR
         Etter, Casey             15  EPHRATA                    SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 140 BOYS 15-16 50Y FREESTYLE
     1   Erisman, Chandler        15  UPPER VALLEY SWIM TE     26.01
     2   Hodges, Darren           16  QUINCY SWIM TEAM         26.70
     3   Williams, Christian      15  WRAC                     29.33
     4   Turnbull, Brice          15  EPHRATA                  30.22
     5   Garcia, Isaac            15  EPHRATA                  31.99
     6   Story, Dillon            16  UPPER VALLEY SWIM TE     33.33

[Top of Page] [Event List]


Event 141 GIRLS 17-18 50Y FREESTYLE
     1   Russ, Janessa            17  UPPER VALLEY SWIM TE     30.98
     2   Inch, Kari               17  EPHRATA                  31.04
     3   Balthazor, Moregan       17  EPHRATA                  31.21
     4   Young, Rebeccah          17  CASHMERE                 32.69
     5   Bolding, Kathryn         18  EPHRATA                  34.98

[Top of Page] [Event List]


Event 142 BOYS 17-18 50Y FREESTYLE
     1   Wisemore, Aaron          17  UPPER VALLEY SWIM TE     26.38
     2   Gross, Connor            17  UPPER VALLEY SWIM TE     26.91
     3   Tower, Nicholas          18  UPPER VALLEY SWIM TE     27.50
     4   Pohle, Kyle              18  EPHRATA                  27.81
     5   Lindell, Jarrod          17  QUINCY SWIM TEAM     J   28.00
     6   Fields, Sam              17  UPPER VALLEY SWIM TE J   27.98

[Top of Page] [Event List]


Event 143 GIRLS 8&UN 100Y FREESTYLE RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:27.35
          McDevitt,Zoe       8          Craig,Natalie      8
          VanDel,Julia       8          Russell,Anna       8
     2   EPHRATA A                    EPHRATA                1:35.11
          Hock,Annabelle     8          Waites,Olivia      8
          Addink,Lindsay     7          Brzezny,Nikola     8
     3   UPPER VALLEY SWIM TE C       UPPER VALLEY SWIM TE   1:42.64
          Zehm,Bijou         8          Cortes,Giselle     7
          Dressel,Brooklyn   7          Martinez,Anna      7
     4   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   1:43.41
          Snow,Maddy         8          Preston,Ellie      8
          Stephanko,Savana   8          McKenney,Avery     7
     5   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       1:49.24
          Thomsen,Taylor     8          Westra,Kara        8
          Gregg,Atalee       8          Hodges,Bridgette   8
     6   WRAC A                       WRAC                   1:59.93
          Toth,Alex          8          Neace,Anna         8
          Gunderson,Maddy    6          Finegold,Berkley   6
     7   WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW   2:01.34
          Viebrock,Bailey    6          Carter,Jordan      8
          Willms,Brooke      8          Katovich,Elizabeth 8
     8   UPPER VALLEY SWIM TE D       UPPER VALLEY SWIM TE   2:13.87
          Muscutt,Lauren     7          Miklosh,Sierra     8
          Villalobos,Celeste 8          Swoboda,Rory       8

[Top of Page] [Event List]


Event 144 BOYS 8&UN 100Y FREESTYLE RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:32.10
          Cortes,Issac       8          Frank,Ethan        8
          Hafermann,Luke     8          Davies,Landon      8
     2   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   1:37.79
          Russ,Roswell       8          Ringel,Aidan       7
          Piers,Ben          7          Tveten,Isaac       7
     3   CASHMERE A                   CASHMERE               1:48.37
          Hughes-Roberts,Der 7          McCabe,Hunter      8
          Aguigui,Jaaz       7          Young,Benjamin     8
     4   WRAC A                       WRAC                   1:53.95
          Shrader,Jordan     7          Velazquez,Gabe     7
          Haberlock,Kai      7          Dooley,Conner      7
     5   EPHRATA A                    EPHRATA                1:57.28
          Boruff,Maxwell     8          Waites,Drake       8
          Hock,Sammy         6          Flynn,Andrae       8
     6   UPPER VALLEY SWIM TE C       UPPER VALLEY SWIM TE   2:01.78
          Frank,Julian       6          Butriulle,Evan     6
          Brine,Torin        8          Hol,Aiden          7
     7   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       2:24.28
          Calloway,Trenten   6          Sahli,Damon        5
          Kingham,Aj         8          Thomsen,Reid       7

[Top of Page] [Event List]


Event 145 GIRLS 10&UN 100Y FREESTYLE RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:15.81
          Wilder,Jaydn      10          Brown,Abigail     10
          Bittle,Kayla Jo    9          Evans,Megan       10
     2   CASHMERE A                   CASHMERE               1:16.50
          Riker,Shelby      10          Kimes,Andee       10
          Skalisky,Madi     10          Dilly,Claire       9
     3   EPHRATA A                    EPHRATA                1:20.11
          Buchert,Isabel     9          Dunn,Livie        10
          Carvo,Ivie         9          Ostrowski,Katelyn 10
     4   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   1:21.64
          Brulotte,Elise    10          Hafermann,Halla   10
          Brenan,Josie       9          Craig,Kaitlyn     10
     5   WRAC A                       WRAC                   1:22.66
          Neace,Grace       10          Orallo,Grace      10
          Wickel,Chelsea     9          Robertson,Kaitlyn 10
     6   CASHMERE B                   CASHMERE               1:25.04
          Croci,Grace        9          Bergren,Kalea      9
          Kelly,Lauren      10          Asmussen,Lauren   10
     7   UPPER VALLEY SWIM TE D       UPPER VALLEY SWIM TE   1:29.03
          Rodriguez,Isabel   9          Barragain,Alondra 10
          Palmer,Emma        9          Dressel,Raeann     9
     8   UPPER VALLEY SWIM TE C       UPPER VALLEY SWIM TE   1:30.14
          Rodriguez,Grace   10          Francis,Rebekah   10
          Pinneo,Sarah       9          Moore,Kaila       10
     9   EPHRATA B                    EPHRATA                1:32.94
          Mickelsen,Chloe    9          Brooks,Miranda    10
          Buchert,Isabel     9          Boyd,Shannon       9
     10  CASHMERE C                   CASHMERE               1:57.14
          Mott,Abbey         6          Pace,Rebecca       9
          Nelson,Eleanor     9          Martin,Katie      10
     11  QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       2:05.20
          Bensch,Hannah      9          VanCe,Madeline    10
          VanCe,Rose         9          Booth,Nyah        10
         EPHRATA C                    EPHRATA                    SCR
          Dilling,Emmie      9          Ahmann,Bailey      8
          Owens,Madee        8          Buchert,Abigail    7

[Top of Page] [Event List]


Event 146 BOYS 10&UN 100Y FREESTYLE RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:14.45
          Erisman,Logan      9          Bond-Gledhill,Henr 9
          Duncan,Teague      9          McKenney,Lane     10
     2   EPHRATA A                    EPHRATA                1:16.07
          Brito,Landon      10          Laird,Mac          9
          Rawley,Jacob       9          Hock,Joeseph      10
     3   WRAC A                       WRAC                   1:16.17
          Wheeler,Cameron    9          Kim,Noah          10
          Haberlock,Trey     9          Williams,Sam       9
     4   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   1:18.79
          Fishburne,Elijah  10          Thompson,T.J.      9
          Gross,Dylan       10          Piers,Will         9
     5   CASHMERE A                   CASHMERE               1:25.29
          Gillikin,Liam     10          McCabe,Gavin      10
          Aguigui,Josiah    10          Young,James       10
     6   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       1:25.95
          Beaumont,Tyson     9          Workinger,Tom     10
          Rubio,Carter       9          Calloway,Jackson   9
     7   UPPER VALLEY SWIM TE C       UPPER VALLEY SWIM TE   1:35.00
          Freimund,Chandler  9          Campbell,Skye     10
          Link,Otto          9          Lambert,Wyatt      9
     8   EPHRATA B                    EPHRATA                1:37.97
          Williams,Andrew    8          MacEda,Alan       10
          Waters,Reid        9          Allen,Griffin      9
     9   WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW   1:54.69
          Katovich,Jack      7          Gormley,Gannon     9
          Voie,Riley         9          Browning,Kayden    9

[Top of Page] [Event List]


Event 147 GIRLS 12&UN 100Y FREESTYLE RELAY
     1   CASHMERE A                   CASHMERE               1:06.31
          Thomas,Rachel     11          Kelly,Grace       11
          Mock,Katie        12          Dilly,Elsie       11
     2   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:07.00
          Conoley,Fern      12          Mohrland,Luka     12
          Witkowski,Jana    12          McDevitt,Brooke   12
     3   EPHRATA A                    EPHRATA                1:07.05
          Kliphardt,Brianne 12          Waites,Samantha   11
          Laird,Kyra        12          Flynn,Kelsi       12
     4   UPPER VALLEY SWIM TE C       UPPER VALLEY SWIM TE   1:11.13
          Astell,Addie      11          Bond-Gledhill,Ell 11
          Spiegel-Ostrom,Iv 12          Ringel,Kieran     12
     5   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   1:11.37
          Martinez,Skylar   11          Barragain,Alexand 12
          Northrup,Ranger   12          Dressel,Isabelle  12
     6   WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW   1:12.78
          Hansen,Alyssa     11          Willms,Taylor     11
          Deishl,Lexi       11          Gormley,McKaylin  12
     7   WRAC A                       WRAC                   1:13.95
     8   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       1:15.50
          Krysinski,Josie   11          James,Chloe       11
          Nieuwenhuis,Brynn 10          Thomsen,Natalie   11
     9   EPHRATA B                    EPHRATA                1:19.79
          Billingsley,Karen 11          Robinson,Hannah   11
          Mickelsen,Avery   11          Boruff,Rachel     11
     10  WATERVILLE SUMMER SW B       WATERVILLE SUMMER SW   1:50.31
          Kruger,Alexis     10          Newcomb,Haylee    11
          Henson,Haley      11          

[Top of Page] [Event List]


Event 148 BOYS 12&UN 100Y FREESTYLE RELAY
     1   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       1:04.71
          Petersen,Gates    11          Hodges,Randy      11
          VanDiest,Brendan  12          Beaumont,Riley    12
     2   EPHRATA A                    EPHRATA                1:04.81
          Boyd,Ethan        11          Etter,Ethan       12
          Cox,Cade          12          Allen,Gavan       11
     3   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:12.38
          Ashcraft,Quinn    11          Hol,Niko          12
          Thompson,Ty       12          Preston,Joshua    11
     4   CASHMERE A                   CASHMERE               1:14.32
          McCormick,Shane   11          Dilly,Joseph      12
          Croci,Jack         7          Gillikin,Whelan    8
     5   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   1:30.90
          Collier,Garrett   11          Norby,Josiah      11
          Kostka,Nikolai    12          Dawson,Raven      11
         WRAC A                       WRAC                       SCR
         WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW       SCR
          Gormley,Gannon     9          Hope,Jaylen        9
          Bromiley,Braylen  11          Osborne,Will      11

[Top of Page] [Event List]


Event 149 GIRLS 14&UN 200Y FREESTYLE RELAY
     1   EPHRATA A                    EPHRATA                2:09.23
          Scellick,Catherin 14          Turnbull,Alice    14
          Culbertson,Camill 13          Etter,Karlee      13
     2   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   2:18.39
          McEachern,Marriah 13          Russ,Madison      14
          Gross,Trinity     13          Seaman,Claire     13
     3   CASHMERE A                   CASHMERE               2:18.48
          Abbott,Olivia     13          Collins,Camille   14
          Thomas,Caitlin    14          Young,Angela      13
     4   EPHRATA B                    EPHRATA                2:25.72
          Stutzman,Brook    14          Billingsley,Krist 14
          Mickelsen,Delaney 13          Brooks,Marissa    14
     5   WRAC A                       WRAC                   2:41.56
     6   EPHRATA C                    EPHRATA                4:00.32
          Ahmann,Bailey      8          Buchert,Abigail    7
          Dilling,Emmie      9          Garcia,Maya       13
         UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE       SCR
          Brown,Madalyn     13          Lasater,Grace     14
          Noland,Lizzy      14          Sittman,Delaney   13

[Top of Page] [Event List]


Event 150 BOYS 14&UN 200Y FREESTYLE RELAY
     1   EPHRATA A                    EPHRATA                2:01.20
          Munro,Griffin     13          Boyd,Elliott      13
          Firestone,Jacob   13          Barnes,Gavin      14
     2   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   2:05.72
          Ashcraft,Connor   14          Brulotte,Joshua   13
          Browne,Blakely    14          Winters,Sam       13
     3   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       2:07.70
          Prchal,Sean       14          Berndt,Titus      13
          Petersen,Gunnar   13          Silk,Russell      14
     4   EPHRATA B                    EPHRATA                2:23.17
          Ostrowski,Quint   13          Kliphardt,Wesley  13
          Waters,Max        13          MacEda,Julio      13
     5   WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW   3:15.19
          Stibal,Jacob      11          Tonseth,Seth      14
          Bromiley,Braylen  11          Osborne,Will      11
         UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE       SCR
          Brulotte,Joshua   13          Collier,Brady     14
          Gorski,David      14          Hamilton,Khayman  14
         WRAC A                       WRAC                       SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 151 GIRLS 18&UN 200Y FREESTYLE RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   2:00.48
          Adams,Emma        17          Russ,Janessa      17
          Rice,Hannah       15          Cibicki,Alina     17
     2   EPHRATA A                    EPHRATA                2:00.53
          Nelson,Melissa    16          Inch,Kari         17
          Barnes,Taylor     16          Etter,Casey       15
     3   EPHRATA B                    EPHRATA                2:19.04
          Laird,Lauren      16          Balthazor,Moregan 17
          Bolding,Kathryn   18          McDonnell,Kristen 16
     4   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       2:22.45
          Berndt,Monica     15          Silk,Caitlin      16
          Lindell,Hannah    13          Petersen,Madi     16
     5   WATERVILLE SUMMER SW A       WATERVILLE SUMMER SW   2:33.28
          Adams,Alyssa      13          Browning,Kelsey   13
          Thomsen,Elaina    14          Bromiley,Bailey   15
     6   CASHMERE A                   CASHMERE               2:34.06
          Asmussen,Hannah   13          Barnes,Caley      15
          Young,Rebeccah    17          Young,Grace       15
         EPHRATA C                    EPHRATA                    SCR

[Top of Page] [Event List]


Event 152 BOYS 18&UN 200Y FREESTYLE RELAY
     1   UPPER VALLEY SWIM TE A       UPPER VALLEY SWIM TE   1:47.17
          Erisman,Chandler  15          Tower,Nicholas    18
          Gross,Connor      17          Wisemore,Aaron    17
     2   EPHRATA A                    EPHRATA                1:54.43
          Pohle,Kyle        18          Turnbull,Brice    15
          Garcia,Isaac      15          Laird,Jacob       15
     3   QUINCY SWIM TEAM A           QUINCY SWIM TEAM       1:55.64
          Lindell,Jarrod    17          Petersen,Trey     15
          Gregg,Sam         15          Hodges,Darren     16
     4   UPPER VALLEY SWIM TE B       UPPER VALLEY SWIM TE   2:01.37
          Fields,Sam        17          Crites,Clayton    18
          Dougherty,Elijah  15          Gorski,David      14
     5   CASHMERE A                   CASHMERE               2:01.69
          McCabe,Jadon      13          Luckensmeyer,Gray 13
          Moser,Cameron     14          Collett,Garrett   16
     6   WRAC A                       WRAC                   2:28.15
          VanDerpool,Tyler  13          Williams,Sam       9
          Whitmer,Chase     14          Binner,Garrett    11

[Top of Page] [Event List]